Jmenujete se Adéla? Pak jste úžasná a svobodomyslná žena

Komu rodiče dali jméno Adéla, naděli mu s ním touhu po svobodném rozhodování a pohybu. A také velký půvab.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Jméno Adéla je určené pro zajímavé, bystré ženy s velkou vášní pro pohyb a cestování. Jsou to rozené „amazonky“, které neváhají samy procestovat půl světa, bydlet ve stanu a přitom vypadat tak přirozeně kouzelně, že všichni ostatní jen tiše závidí.

Adély jsou chytré, jejich úsudek je brilantní. Jejich problémem spíše je, že mají tendenci vše analyzovat. Jejich myšlenkovému rozboru bohužel neuniknou ani city. Na lásku ale neexistují logické odpovědi. Láska je věcí srdce, a to Adély musí pochopit, pokud chtějí být v partnerských vztazích šťastné.

Pověstný je i jejich smysl pro společenský život. Adély jsou zábavné a milé. Lidé rádi vyhledávají jejich společnost, neboť mají v sobě neobvyklou schopnost naslouchat druhým. Život jiných lidí je opravdu zajímá. Ve společenském kontaktu tak opět projevují svoji neobvyklou duševní pohotovost a bystrost, která jim vztahy s druhými lidmi nezvykle usnadňuje.

Jméno Adéla dobře koresponduje se ženami a dívkami, které se narodily ve znamení Panny, Blíženců, Ryb a Střelců.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.