Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Adéla? Pak jste úžasná a svobodomyslná žena

Komu rodiče dali jméno Adéla, naděli mu s ním touhu po svobodném rozhodování a pohybu. A také velký půvab.
Vydáno: 02.09.2018
Adéla 2.9.
Autor: istock.com Adéla 2.9.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Jméno Adéla je určené pro zajímavé, bystré ženy s velkou vášní pro pohyb a cestování. Jsou to rozené „amazonky“, které neváhají samy procestovat půl světa, bydlet ve stanu a přitom vypadat tak přirozeně kouzelně, že všichni ostatní jen tiše závidí.

Adély jsou chytré, jejich úsudek je brilantní. Jejich problémem spíše je, že mají tendenci vše analyzovat. Jejich myšlenkovému rozboru bohužel neuniknou ani city. Na lásku ale neexistují logické odpovědi. Láska je věcí srdce, a to Adély musí pochopit, pokud chtějí být v partnerských vztazích šťastné.

Pověstný je i jejich smysl pro společenský život. Adély jsou zábavné a milé. Lidé rádi vyhledávají jejich společnost, neboť mají v sobě neobvyklou schopnost naslouchat druhým. Život jiných lidí je opravdu zajímá. Ve společenském kontaktu tak opět projevují svoji neobvyklou duševní pohotovost a bystrost, která jim vztahy s druhými lidmi nezvykle usnadňuje.

Jméno Adéla dobře koresponduje se ženami a dívkami, které se narodily ve znamení Panny, Blíženců, Ryb a Střelců.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie