Jmenujete se Daniela? Pak jste spolehlivá žena stvořená pro život ve dvou

Komu rodiče dali jméno Daniela, nadělili mu s ním citlivost, touhu po partnerství a skvělou intuici.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Daniely jsou partnersky nastavené. Jsou skvělými spolupracovnicemi, respektují druhé i jejich potřeby. Zdobí je vnímavost, chápavost, ochota pomáhat druhým. Obvykle více dávají, než přijímají. Aby byly šťastné, měly by se naučit najít mezi těmito dvěma energiemi správnou rovnováhu.

O sobě dost často pochybují, obvykle se domnívají, že ti druzí jsou lepší, šikovnější nebo že to mohou dotáhnout dále. Není to pravda. Daniely v životě dokážou velmi mnoho. Jejich síla je právě ve schopnosti spolupráce s druhými lidmi. Jsou vysloveně týmovými hráči, kteří dokážou ve dvou nebo ve skupině dosáhnout skvělých výsledků. Možná i díky své vrozené nekonfliktnosti a toleranci.

K jejich dalším přednostem se řadí nápaditost, postřeh pro detail, šikovnost, možná i manuální zručnost. K negativním vlastnostem patří nesamostatnost a až chorobná nerozhodnost. Daniely by se měly naučit pružněji reagovat a být v životě flexibilnější. Bude se jim lépe dýchat.

Jméno Daniela sluší nejvíce ženám narozeným ve znamení Raka, Ryb nebo Panny.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.