Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Daniela? Pak jste spolehlivá žena stvořená pro život ve dvou

Komu rodiče dali jméno Daniela, nadělili mu s ním citlivost, touhu po partnerství a skvělou intuici.
Vydáno: 09.09.2019
Daniela 9.9.
Autor: istock.com Daniela 9.9.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Daniely jsou partnersky nastavené. Jsou skvělými spolupracovnicemi, respektují druhé i jejich potřeby. Zdobí je vnímavost, chápavost, ochota pomáhat druhým. Obvykle více dávají, než přijímají. Aby byly šťastné, měly by se naučit najít mezi těmito dvěma energiemi správnou rovnováhu.

O sobě dost často pochybují, obvykle se domnívají, že ti druzí jsou lepší, šikovnější nebo že to mohou dotáhnout dále. Není to pravda. Daniely v životě dokážou velmi mnoho. Jejich síla je právě ve schopnosti spolupráce s druhými lidmi. Jsou vysloveně týmovými hráči, kteří dokážou ve dvou nebo ve skupině dosáhnout skvělých výsledků. Možná i díky své vrozené nekonfliktnosti a toleranci.

K jejich dalším přednostem se řadí nápaditost, postřeh pro detail, šikovnost, možná i manuální zručnost. K negativním vlastnostem patří nesamostatnost a až chorobná nerozhodnost. Daniely by se měly naučit pružněji reagovat a být v životě flexibilnější. Bude se jim lépe dýchat.

Jméno Daniela sluší nejvíce ženám narozeným ve znamení Raka, Ryb nebo Panny.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie