Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Denisa? Pak jste pro všechny jednička

Komu rodiče dali jméno Denisa, nadělili mu s ním i schopnost být první. Je jen na vás, milé Denisy, jestli to dokážete.
Vydáno: 11.09.2019
Denisa 11.9.
Autor: istock.com Denisa 11.9.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Denisa má energii vítěze. Pouze o tom nemusí vždy vědět. Jako kdyby ji v životě občas něco brzdilo, vracelo zpět a ona musela všem a hlavně sobě dokazovat, že je nejlepší. A ona je. Jedinečnost, vynalézavost, tvořivost, originálnost – to jsou dary jména Denisa.

Denisy chrání slabé, pomáhají bezmocným, berou na sebe starosti druhých lidí. Jsou velmi pracovité a obětavé. Milovat a být milován je jejich heslem. Negativem zase, že mají pravdu, a to za každých okolností, tedy i když ji nemají. Jejich pošramocené ego občas těžko připouští, že se v něčem mýlily nebo že něco tak úplně „nedomyslely“. Hrdost je jejich nejslabším místem. Když je jejich hrdost zraněna, dokážou se stát i velmi nepříjemnými.

Denisám obvykle sluší barva oranžová, zlatožlutá nebo fialová. Jejich kamenem je topas nebo jantar a jejich znamením Lev, Beran, Střelec, Blíženec nebo Váha.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie