Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Denisa? Pak jste pro všechny jednička

Komu rodiče dali jméno Denisa, nadělili mu s ním i schopnost být první. Je jen na vás, milé Denisy, jestli to dokážete.
Vydáno: 11.09.2019
Denisa 11.9.
Autor: istock.com Denisa 11.9.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Denisa má energii vítěze. Pouze o tom nemusí vždy vědět. Jako kdyby ji v životě občas něco brzdilo, vracelo zpět a ona musela všem a hlavně sobě dokazovat, že je nejlepší. A ona je. Jedinečnost, vynalézavost, tvořivost, originálnost – to jsou dary jména Denisa.

Denisy chrání slabé, pomáhají bezmocným, berou na sebe starosti druhých lidí. Jsou velmi pracovité a obětavé. Milovat a být milován je jejich heslem. Negativem zase, že mají pravdu, a to za každých okolností, tedy i když ji nemají. Jejich pošramocené ego občas těžko připouští, že se v něčem mýlily nebo že něco tak úplně „nedomyslely“. Hrdost je jejich nejslabším místem. Když je jejich hrdost zraněna, dokážou se stát i velmi nepříjemnými.

Denisám obvykle sluší barva oranžová, zlatožlutá nebo fialová. Jejich kamenem je topas nebo jantar a jejich znamením Lev, Beran, Střelec, Blíženec nebo Váha.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie
Reklama