Jmenujete se Denisa? Pak jste pro všechny jednička

Komu rodiče dali jméno Denisa, nadělili mu s ním i schopnost být první. Je jen na vás, milé Denisy, jestli to dokážete.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Denisa má energii vítěze. Pouze o tom nemusí vždy vědět. Jako kdyby ji v životě občas něco brzdilo, vracelo zpět a ona musela všem a hlavně sobě dokazovat, že je nejlepší. A ona je. Jedinečnost, vynalézavost, tvořivost, originálnost – to jsou dary jména Denisa.

Denisy chrání slabé, pomáhají bezmocným, berou na sebe starosti druhých lidí. Jsou velmi pracovité a obětavé. Milovat a být milován je jejich heslem. Negativem zase, že mají pravdu, a to za každých okolností, tedy i když ji nemají. Jejich pošramocené ego občas těžko připouští, že se v něčem mýlily nebo že něco tak úplně „nedomyslely“. Hrdost je jejich nejslabším místem. Když je jejich hrdost zraněna, dokážou se stát i velmi nepříjemnými.

Denisám obvykle sluší barva oranžová, zlatožlutá nebo fialová. Jejich kamenem je topas nebo jantar a jejich znamením Lev, Beran, Střelec, Blíženec nebo Váha.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.