Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Evelína? Pak jste pro mnohé muže osudová žena

Pokud vám rodiče dali jméno Evelína, nadělili vám s ním nejen výjimečnou krásu, ale i hluboké vášně.
Vydáno: 29.08.2019
Evelína 29.8.
Autor: istock.com Evelína 29.8.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Evelína je výjimečné jméno pro výjimečné ženy. Mají v sobě omračující potenciál, velkou vnitřní sílu, nevšední krásu i charakter. V životě je čekají velké výzvy, velké vášně i velké lásky.

S nevšedním charakterem Evelínám však osud nadělil i vnitřní rozpory, životní překážky, zklamání a prohry, které souvisejí s partnerskými a pracovními vztahy.

Rozkolísanost jejich duše pramení z touhy pomáhat druhým a za odměnu se setkávat s čirým nevděkem. Takové věci samozřejmě bolí a zraňují jejich citlivé nitro. Evelíny však osud vyzbrojil vynikající intuicí, jakýmsi vnitřním hlasem, kterému by měly pečlivě naslouchat a nedbat ošidných rad druhých lidí. Pokud se budou řídit vlastním úsudkem, vlastními názory a více spoléhat samy na sebe, nic, ale opravdu nic jim nestojí v cestě k životní spokojenosti a opravdu velkému úspěchu.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, křestní jméno