Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Evelína? Pak jste pro mnohé muže osudová žena

Pokud vám rodiče dali jméno Evelína, nadělili vám s ním nejen výjimečnou krásu, ale i hluboké vášně.
Vydáno: 29.08.2019
Evelína 29.8.
Autor: istock.com Evelína 29.8.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Evelína je výjimečné jméno pro výjimečné ženy. Mají v sobě omračující potenciál, velkou vnitřní sílu, nevšední krásu i charakter. V životě je čekají velké výzvy, velké vášně i velké lásky.

S nevšedním charakterem Evelínám však osud nadělil i vnitřní rozpory, životní překážky, zklamání a prohry, které souvisejí s partnerskými a pracovními vztahy.

Rozkolísanost jejich duše pramení z touhy pomáhat druhým a za odměnu se setkávat s čirým nevděkem. Takové věci samozřejmě bolí a zraňují jejich citlivé nitro. Evelíny však osud vyzbrojil vynikající intuicí, jakýmsi vnitřním hlasem, kterému by měly pečlivě naslouchat a nedbat ošidných rad druhých lidí. Pokud se budou řídit vlastním úsudkem, vlastními názory a více spoléhat samy na sebe, nic, ale opravdu nic jim nestojí v cestě k životní spokojenosti a opravdu velkému úspěchu.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, křestní jméno
Reklama