Jmenujete se Evelína? Pak jste pro mnohé muže osudová žena

Pokud vám rodiče dali jméno Evelína, nadělili vám s ním nejen výjimečnou krásu, ale i hluboké vášně.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Evelína je výjimečné jméno pro výjimečné ženy. Mají v sobě omračující potenciál, velkou vnitřní sílu, nevšední krásu i charakter. V životě je čekají velké výzvy, velké vášně i velké lásky.

S nevšedním charakterem Evelínám však osud nadělil i vnitřní rozpory, životní překážky, zklamání a prohry, které souvisejí s partnerskými a pracovními vztahy.

Rozkolísanost jejich duše pramení z touhy pomáhat druhým a za odměnu se setkávat s čirým nevděkem. Takové věci samozřejmě bolí a zraňují jejich citlivé nitro. Evelíny však osud vyzbrojil vynikající intuicí, jakýmsi vnitřním hlasem, kterému by měly pečlivě naslouchat a nedbat ošidných rad druhých lidí. Pokud se budou řídit vlastním úsudkem, vlastními názory a více spoléhat samy na sebe, nic, ale opravdu nic jim nestojí v cestě k životní spokojenosti a opravdu velkému úspěchu.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.