Jmenujete se Jindřiška? Jste romantická duše a milujete svůj domov

Komu rodiče dali jméno Jindřiška, nadělili mu s ním nejen touhu po vlastním bezpečném domově a velké rodině, ale i péči o široké příbuzenstvo.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Jméno Jindřiška má v sobě energetickou vibraci péče a starosti o druhé. Říká se tomu syndrom „slepičí polévky“. Jindřiškám velmi záleží na zdaru jejich přátel a příbuzných, kolem všech poletují a dávají pozor, aby se nenachladili, aby zbytečně neutráceli peníze a aby se jim nic hrozného nestalo. Horká slepičí polévka je pro ně lékem na všechny neduhy těla i duše.

Jindřišky bývají často i dost opatrné, nemají rády riskování a hazard úplně nesnášejí. Peníze na obživu získávají bezpečným a spolehlivým způsobem, opatrně investují a pořádně šetří. Není tedy divu, že na „stará kolena“ bývají obvykle pořádně zabezpečené. Ostatně hrdost by jim nic jiného ani nedovolovala. Přeci nebudou druhým na obtíž.

Jindřišky jsou citlivé, společenské i intuitivní. Když se zbaví svých vnitřních strachů a obav, dokážou být i velmi úspěšné, protože jejich adaptabilita, představivost a flexibilita je spolehlivě dovede k naplnění všech jejich snů.

Zajímavostí jejich života bývá jedno velké životní překvapení, které je nasměruje k úplně jiným cílům, než si původně předsevzaly.

Jméno Jindřiška nejvíce „sluší“ ženám, které se narodily ve znamení Raka, Štíra nebo Ryby. Také Panny a ženy narozené v Býku s tímto jménem pěkně harmonizují.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.