Jmenujete se Jindřiška? Jste romantická duše a milujete svůj domov

Komu rodiče dali jméno Jindřiška, nadělili mu s ním nejen touhu po vlastním bezpečném domově a velké rodině, ale i péči o široké příbuzenstvo.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Jméno Jindřiška má v sobě energetickou vibraci péče a starosti o druhé. Říká se tomu syndrom „slepičí polévky“. Jindřiškám velmi záleží na zdaru jejich přátel a příbuzných, kolem všech poletují a dávají pozor, aby se nenachladili, aby zbytečně neutráceli peníze a aby se jim nic hrozného nestalo. Horká slepičí polévka je pro ně lékem na všechny neduhy těla i duše.

Jindřišky bývají často i dost opatrné, nemají rády riskování a hazard úplně nesnášejí. Peníze na obživu získávají bezpečným a spolehlivým způsobem, opatrně investují a pořádně šetří. Není tedy divu, že na „stará kolena“ bývají obvykle pořádně zabezpečené. Ostatně hrdost by jim nic jiného ani nedovolovala. Přeci nebudou druhým na obtíž.

Jindřišky jsou citlivé, společenské i intuitivní. Když se zbaví svých vnitřních strachů a obav, dokážou být i velmi úspěšné, protože jejich adaptabilita, představivost a flexibilita je spolehlivě dovede k naplnění všech jejich snů.

Zajímavostí jejich života bývá jedno velké životní překvapení, které je nasměruje k úplně jiným cílům, než si původně předsevzaly.

Jméno Jindřiška nejvíce „sluší“ ženám, které se narodily ve znamení Raka, Štíra nebo Ryby. Také Panny a ženy narozené v Býku s tímto jménem pěkně harmonizují.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.