Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Jindřiška? Jste romantická duše a milujete svůj domov

Komu rodiče dali jméno Jindřiška, nadělili mu s ním nejen touhu po vlastním bezpečném domově a velké rodině, ale i péči o široké příbuzenstvo.
Vydáno: 04.09.2018
Jindřiška
Jindřiška

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Jméno Jindřiška má v sobě energetickou vibraci péče a starosti o druhé. Říká se tomu syndrom „slepičí polévky“. Jindřiškám velmi záleží na zdaru jejich přátel a příbuzných, kolem všech poletují a dávají pozor, aby se nenachladili, aby zbytečně neutráceli peníze a aby se jim nic hrozného nestalo. Horká slepičí polévka je pro ně lékem na všechny neduhy těla i duše.

Jindřišky bývají často i dost opatrné, nemají rády riskování a hazard úplně nesnášejí. Peníze na obživu získávají bezpečným a spolehlivým způsobem, opatrně investují a pořádně šetří. Není tedy divu, že na „stará kolena“ bývají obvykle pořádně zabezpečené. Ostatně hrdost by jim nic jiného ani nedovolovala. Přeci nebudou druhým na obtíž.

Jindřišky jsou citlivé, společenské i intuitivní. Když se zbaví svých vnitřních strachů a obav, dokážou být i velmi úspěšné, protože jejich adaptabilita, představivost a flexibilita je spolehlivě dovede k naplnění všech jejich snů.

Zajímavostí jejich života bývá jedno velké životní překvapení, které je nasměruje k úplně jiným cílům, než si původně předsevzaly.

Jméno Jindřiška nejvíce „sluší“ ženám, které se narodily ve znamení Raka, Štíra nebo Ryby. Také Panny a ženy narozené v Býku s tímto jménem pěkně harmonizují.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie