Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Linda? Jste bystrá a inteligentní

Komu rodiče dali jméno Linda, nadělili mu s ním bystrost úsudku, věčnou touhu po změně, citlivost i vynikající intuici.
Vydáno: 01.09.2019
Linda 1.9.
Autor: istock.com Linda 1.9.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Linda je jméno, které dodává notnou dávku přirozeného šarmu, zdvořilost a bystrost. Lindy obvykle mívají dokonalý smysl pro detail. Chyby si všimnou „na sto mil“ a také ji dokážou patřičně okomentovat. Hyperkritičnost patří mezi jejich časté vlastnosti.

Linda v životě potřebuje změnu, pokud si ji nedopřeje nebo jí ji nedopřeje její partner, začne duševně strádat. Pohyb je to, co ji baví. Pohyb duševní i fyzický. Ráda cestuje, ráda se pohybuje ve společnosti, ráda poznává nové věci.

Nositelky jména Linda by měly být obezřetné k radám druhých lidí. Ne vždy jsou pro ně ty pravé. Měly by naslouchat svému vnitřnímu hlasu, pocitu „kolem žaludku“, který jim napoví, co je pro ně správně a co ne.

Jméno Linda obvykle dobře koresponduje se znameními Blíženců a Panny, ty také milují mentální pohyb každého druhu. Charakter jména podporují barvy – perlově šedá, světlezelená a stříbrná. Lindy by se měly vyhýbat tmavým barvám a naučit se odpočívat.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie
Reklama