Jmenujete se Linda? Jste bystrá a inteligentní

Komu rodiče dali jméno Linda, nadělili mu s ním bystrost úsudku, věčnou touhu po změně, citlivost i vynikající intuici.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Linda je jméno, které dodává notnou dávku přirozeného šarmu, zdvořilost a bystrost. Lindy obvykle mívají dokonalý smysl pro detail. Chyby si všimnou „na sto mil“ a také ji dokážou patřičně okomentovat. Hyperkritičnost patří mezi jejich časté vlastnosti.

Linda v životě potřebuje změnu, pokud si ji nedopřeje nebo jí ji nedopřeje její partner, začne duševně strádat. Pohyb je to, co ji baví. Pohyb duševní i fyzický. Ráda cestuje, ráda se pohybuje ve společnosti, ráda poznává nové věci.

Nositelky jména Linda by měly být obezřetné k radám druhých lidí. Ne vždy jsou pro ně ty pravé. Měly by naslouchat svému vnitřnímu hlasu, pocitu „kolem žaludku“, který jim napoví, co je pro ně správně a co ne.

Jméno Linda obvykle dobře koresponduje se znameními Blíženců a Panny, ty také milují mentální pohyb každého druhu. Charakter jména podporují barvy – perlově šedá, světlezelená a stříbrná. Lindy by se měly vyhýbat tmavým barvám a naučit se odpočívat.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.