Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Linda? Jste bystrá a inteligentní

Komu rodiče dali jméno Linda, nadělili mu s ním bystrost úsudku, věčnou touhu po změně, citlivost i vynikající intuici.
Vydáno: 01.09.2019
Linda 1.9.
Autor: istock.com Linda 1.9.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Linda je jméno, které dodává notnou dávku přirozeného šarmu, zdvořilost a bystrost. Lindy obvykle mívají dokonalý smysl pro detail. Chyby si všimnou „na sto mil“ a také ji dokážou patřičně okomentovat. Hyperkritičnost patří mezi jejich časté vlastnosti.

Linda v životě potřebuje změnu, pokud si ji nedopřeje nebo jí ji nedopřeje její partner, začne duševně strádat. Pohyb je to, co ji baví. Pohyb duševní i fyzický. Ráda cestuje, ráda se pohybuje ve společnosti, ráda poznává nové věci.

Nositelky jména Linda by měly být obezřetné k radám druhých lidí. Ne vždy jsou pro ně ty pravé. Měly by naslouchat svému vnitřnímu hlasu, pocitu „kolem žaludku“, který jim napoví, co je pro ně správně a co ne.

Jméno Linda obvykle dobře koresponduje se znameními Blíženců a Panny, ty také milují mentální pohyb každého druhu. Charakter jména podporují barvy – perlově šedá, světlezelená a stříbrná. Lindy by se měly vyhýbat tmavým barvám a naučit se odpočívat.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie