zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Jmenujete se Ludmila? Pak jste praktická a organizačně zdatná žena

Ludmila 16.9.
Autor: istock.com Ludmila 16.9.
Které ženě rodiče dali jméno Ludmila, nadělili ji s ním trpělivost, smysl pro partnerství i skvělé organizační schopnosti.

reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která může ovlivnit život svého nositele. Jméno Ludmila je určené pro velmi praktické ženy, které dokážou doslova nemožné. Jsou pěkné, pečlivé, poctivé, pilné, pracovité. Prostě všech pět Pé. Jsou i velmi citlivé a mají skvělý smysl pro partnerství. Intuitivně vycítí, co druzí potřebují a v nouzi vždy ochotně přispěchají s účinnou pomocí.

Jejich největší předností je vnitřní síla, schopnost vzít věci do vlastních rukou. Musí si být jen těchto svých vlastností dobře vědomy. Pokud je nechávají ležet ladem, mají Ludmily tendenci podléhat iluzím a nereálným snům. Dokážou se pak i přehrát do roli oběti, ve které si libují i po nesmyslně dlouhou dobu. Být obětí však pro ně není správný program. Pouze vnitřní integrita, víra v sebe je nesvede z cesty ke štěstí.

Ludmily ale bývají šťastné v partnerství, jsou vřelé, milující a věrné. Pro své partnery jsou skvělými a soucitnými parťáky, kterým dokážou snést i modré z nebe.

-jik-

.

reklama

Související témata: křestní jméno , numerologie

reklama

Přečtěte si také

reklama