Jmenujete se Ludmila? Pak jste praktická a organizačně zdatná žena

Které ženě rodiče dali jméno Ludmila, nadělili ji s ním trpělivost, smysl pro partnerství i skvělé organizační schopnosti.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která může ovlivnit život svého nositele. Jméno Ludmila je určené pro velmi praktické ženy, které dokážou doslova nemožné. Jsou pěkné, pečlivé, poctivé, pilné, pracovité. Prostě všech pět Pé. Jsou i velmi citlivé a mají skvělý smysl pro partnerství. Intuitivně vycítí, co druzí potřebují a v nouzi vždy ochotně přispěchají s účinnou pomocí.

Jejich největší předností je vnitřní síla, schopnost vzít věci do vlastních rukou. Musí si být jen těchto svých vlastností dobře vědomy. Pokud je nechávají ležet ladem, mají Ludmily tendenci podléhat iluzím a nereálným snům. Dokážou se pak i přehrát do roli oběti, ve které si libují i po nesmyslně dlouhou dobu. Být obětí však pro ně není správný program. Pouze vnitřní integrita, víra v sebe je nesvede z cesty ke štěstí.

Ludmily ale bývají šťastné v partnerství, jsou vřelé, milující a věrné. Pro své partnery jsou skvělými a soucitnými parťáky, kterým dokážou snést i modré z nebe.

-jik-

.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.