zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Jmenujete se Marie? Pak jste citlivá a milující žena

Marie 12.9.
Autor: istock.com Marie 12.9.
Komu rodiče dali krásné jméno Marie, nadělili mu s ním nejen smysl pro lásku, ale i manuální zručnost, organizační talent a mnoho dalších pozoruhodných dovedností.

reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Marie jsou praktické, velmi zručné, dokážou zařídit i nemožné. Skvěle velí svým rodinám stejně jako vojáci svým armádám. Přitom ale zůstávají velmi ženské. Jsou krásné, citlivé, intuitivní, přátelské i společenské. Marie je jméno pro ženu s velkým Ž. Její schopnost přežít, ochránit svoji rodinu je prototypem ženství už po staletí. Pověstný je jejich smysl pro spolupráci s ostatními.

Jejich slabostí bývá nízké nebo nedostatečné sebevědomí a věčná touha po dokonalosti. Po dokonalosti jak své, tak naneštěstí i svého okolí. Pokud Marie nejsou se stavem věcí spokojené, stávají se tvrdohlavé a vzdorovité. Svoji podrážděnost mají tendenci převádět do partnerských vztahů, které se jim pak mohou hroutit. Přitom Marie jsou v lásce věrné a velmi vřelé partnerky. Dokážou milovat až za hrob a těm, co milují, snesou doslova modré z nebe. Ano, potkalo vás velké štěstí, milujete-li Marii, ona určitě miluje i vás. Připravte se jen na to, že musíte být skoro dokonalý.

-jik-

reklama

Související témata: křestní jméno , numerologie

reklama

Přečtěte si také

reklama