Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Marie? Pak jste citlivá a milující žena

Komu rodiče dali krásné jméno Marie, nadělili mu s ním nejen smysl pro lásku, ale i manuální zručnost, organizační talent a mnoho dalších pozoruhodných dovedností.
Vydáno: 12.09.2019
Marie 12.9.
Autor: istock.com Marie 12.9.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Marie jsou praktické, velmi zručné, dokážou zařídit i nemožné. Skvěle velí svým rodinám stejně jako vojáci svým armádám. Přitom ale zůstávají velmi ženské. Jsou krásné, citlivé, intuitivní, přátelské i společenské. Marie je jméno pro ženu s velkým Ž. Její schopnost přežít, ochránit svoji rodinu je prototypem ženství už po staletí. Pověstný je jejich smysl pro spolupráci s ostatními.

Jejich slabostí bývá nízké nebo nedostatečné sebevědomí a věčná touha po dokonalosti. Po dokonalosti jak své, tak naneštěstí i svého okolí. Pokud Marie nejsou se stavem věcí spokojené, stávají se tvrdohlavé a vzdorovité. Svoji podrážděnost mají tendenci převádět do partnerských vztahů, které se jim pak mohou hroutit. Přitom Marie jsou v lásce věrné a velmi vřelé partnerky. Dokážou milovat až za hrob a těm, co milují, snesou doslova modré z nebe. Ano, potkalo vás velké štěstí, milujete-li Marii, ona určitě miluje i vás. Připravte se jen na to, že musíte být skoro dokonalý.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie
Reklama