Jmenujete se Marie? Pak jste citlivá a milující žena

Komu rodiče dali krásné jméno Marie, nadělili mu s ním nejen smysl pro lásku, ale i manuální zručnost, organizační talent a mnoho dalších pozoruhodných dovedností.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Marie jsou praktické, velmi zručné, dokážou zařídit i nemožné. Skvěle velí svým rodinám stejně jako vojáci svým armádám. Přitom ale zůstávají velmi ženské. Jsou krásné, citlivé, intuitivní, přátelské i společenské. Marie je jméno pro ženu s velkým Ž. Její schopnost přežít, ochránit svoji rodinu je prototypem ženství už po staletí. Pověstný je jejich smysl pro spolupráci s ostatními.

Jejich slabostí bývá nízké nebo nedostatečné sebevědomí a věčná touha po dokonalosti. Po dokonalosti jak své, tak naneštěstí i svého okolí. Pokud Marie nejsou se stavem věcí spokojené, stávají se tvrdohlavé a vzdorovité. Svoji podrážděnost mají tendenci převádět do partnerských vztahů, které se jim pak mohou hroutit. Přitom Marie jsou v lásce věrné a velmi vřelé partnerky. Dokážou milovat až za hrob a těm, co milují, snesou doslova modré z nebe. Ano, potkalo vás velké štěstí, milujete-li Marii, ona určitě miluje i vás. Připravte se jen na to, že musíte být skoro dokonalý.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.