Jmenujete se Matouš? Pak jste velmi citlivý a možná trochu tajemný člověk

Komu dali rodiče starozákonní jméno Matouš, nadělili mu s ním i smysl pro duchovno, vnímavost k potřebám druhých lidí a bohatou fantazii.

Každé křestní jméno v sobě skrývá energetickou vibraci, která ovlivňuje i osobnostní charakteristiku svého nositele. Matoušové jsou rozporuplní, na jedné straně citliví, nezávislí a tak trochu samotáři. Z druhé strany praktičtí s vynikajícím analytickým úsudkem, partnersky naladění. Intuitivní i hodně rozumoví. Toužící po strukturách a jistotách i nezávislí a dobrodružní. Od obou pólů vždy kousek.

Jistotou ale je, že jsou to velmi milí, přátelští lidé, kteří jsou ochotní naslouchat druhým lidem a dokážou pro ně i leccos důležitého vykonat. Dokonce mohou mít tendenci druhé zachraňovat nebo nedejbůh i se jim obětovat. Před čím je ale důrazně varujeme. Role oběti se může Matoušům vymstít. Svět obdivuje mučedníky „jen po smrti“. Matoušové by měli vzít svůj vlastní osud do vlastních rukou. Měli by umět zahodit svoje vnitřní strachy, pocity křivdy a zrady, které jim druzí možná napáchali, a neochvějně jít za svými dobrodružnými zítřky.

Matoušové mají většinou vynikající vkus, smysl pro harmonii. Sluší jim zelená barva a měli by se důsledně vyhýbat oblečení v barvě černé.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.