Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Matouš? Pak jste velmi citlivý a možná trochu tajemný člověk

Komu dali rodiče starozákonní jméno Matouš, nadělili mu s ním i smysl pro duchovno, vnímavost k potřebám druhých lidí a bohatou fantazii.
Vydáno: 21.09.2019
Matouš 21.9.
Autor: istock.com Matouš 21.9.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno v sobě skrývá energetickou vibraci, která ovlivňuje i osobnostní charakteristiku svého nositele. Matoušové jsou rozporuplní, na jedné straně citliví, nezávislí a tak trochu samotáři. Z druhé strany praktičtí s vynikajícím analytickým úsudkem, partnersky naladění. Intuitivní i hodně rozumoví. Toužící po strukturách a jistotách i nezávislí a dobrodružní. Od obou pólů vždy kousek.

Jistotou ale je, že jsou to velmi milí, přátelští lidé, kteří jsou ochotní naslouchat druhým lidem a dokážou pro ně i leccos důležitého vykonat. Dokonce mohou mít tendenci druhé zachraňovat nebo nedejbůh i se jim obětovat. Před čím je ale důrazně varujeme. Role oběti se může Matoušům vymstít. Svět obdivuje mučedníky „jen po smrti“. Matoušové by měli vzít svůj vlastní osud do vlastních rukou. Měli by umět zahodit svoje vnitřní strachy, pocity křivdy a zrady, které jim druzí možná napáchali, a neochvějně jít za svými dobrodružnými zítřky.

Matoušové mají většinou vynikající vkus, smysl pro harmonii. Sluší jim zelená barva a měli by se důsledně vyhýbat oblečení v barvě černé.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie
Reklama