Jmenujete se Naďa nebo Naděžda? Osud vám dal do vínku sympatickou povahu

Komu rodiče nadělili jméno Naděžda, dali mu s ním do vínku i originálnost a nápaditost.

Každé křestní jméno v sobě skrývá energetickou vibraci, která ovlivňuje i svého nositele. Naďu ozdobilo osobním kouzlem, notnou dávkou idealismu a nápaditostí. Nadělilo jí i odvahu, moc, a dokonce i velký příslib autority. Pouze se, milé Nadi, nenechejte zastrašit nebo příliš ovlivnit názory či odporem druhých lidí. Odvaha je vám dána do vínku.

Naděnky jsou milé, přívětivé, někdy možná až dětinsky nadšené, ale i proto je druzí lidé milují a milují je i jejich životní partneři. Těžko jim něco odmítají, když se na ně při svých prosbách a žádostech tak pěkně usmějí. Život s nimi bývá zábavný a rozhodně se s nimi nenudíte. Pouze si Nadi někdy tak zvláštně prosazují svou a nechtějí a nechtějí pochopit, že základem jejich štěstí je se na své cestě domluvit i se svými partnery.

Nadi také bývají velmi pracovité, houževnaté. Sluší jim modrá barva a prospívá znamení Berana, Lva, Blížence, Střelce nebo Vodnáře.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.