Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Naďa nebo Naděžda? Osud vám dal do vínku sympatickou povahu

Komu rodiče nadělili jméno Naděžda, dali mu s ním do vínku i originálnost a nápaditost.
Vydáno: 17.09.2019
Naděžda 17.9.
Autor: istock.com Naděžda 17.9.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno v sobě skrývá energetickou vibraci, která ovlivňuje i svého nositele. Naďu ozdobilo osobním kouzlem, notnou dávkou idealismu a nápaditostí. Nadělilo jí i odvahu, moc, a dokonce i velký příslib autority. Pouze se, milé Nadi, nenechejte zastrašit nebo příliš ovlivnit názory či odporem druhých lidí. Odvaha je vám dána do vínku.

Naděnky jsou milé, přívětivé, někdy možná až dětinsky nadšené, ale i proto je druzí lidé milují a milují je i jejich životní partneři. Těžko jim něco odmítají, když se na ně při svých prosbách a žádostech tak pěkně usmějí. Život s nimi bývá zábavný a rozhodně se s nimi nenudíte. Pouze si Nadi někdy tak zvláštně prosazují svou a nechtějí a nechtějí pochopit, že základem jejich štěstí je se na své cestě domluvit i se svými partnery.

Nadi také bývají velmi pracovité, houževnaté. Sluší jim modrá barva a prospívá znamení Berana, Lva, Blížence, Střelce nebo Vodnáře.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, křestní jméno
Reklama