Jmenujete se Otakar? Osud před vás postavil velké životní úkoly

Kterému muži nebo chlapci rodiče nadělili křestní jméno Otakar, dali mu s ním do vínku i trpělivost, zodpovědnost, smysl pro povinnost, ale také velkou vnitřní sílu.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Otakar je jméno, které svému jmenovci dopomáhá k velkým financím, ale za cenu osobní sebekázně, houževnatosti a odříkání. Jde o jméno pro lidi, kteří v životě čelí velkým výzvám a rozsáhlým úkolům. Otakarové jsou králové, kteří chtějí a umějí spravovat svou říši. Ale platí za to daň velkého odříkání.

Zrají jako víno, postupem času se z nich stávají úspěšní a širokým okolím respektovaní muži, kterých si všichni váží proto, co dokázali. Ve svém oboru mohou být i nesmrtelní.

Ve svých citech jsou vášniví i jemní a něžní zároveň. Dokážou být citlivým a intuitivním partnerem, ale i velkým milovníkem ženského pohlaví. Ženy je často obdivují nejen pro jejich „královské“ vystupování, ale i pro jejich smysl ženám porozumět. Otakary životem často provází alespoň jedna velká osudová láska, pro kterou dokážou „umřít i na Moravském poli“.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.