Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Otakar? Osud před vás postavil velké životní úkoly

Kterému muži nebo chlapci rodiče nadělili křestní jméno Otakar, dali mu s ním do vínku i trpělivost, zodpovědnost, smysl pro povinnost, ale také velkou vnitřní sílu.
Vydáno: 27.08.2019
Otakar 27.8.
Autor: istock.com Otakar 27.8.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Otakar je jméno, které svému jmenovci dopomáhá k velkým financím, ale za cenu osobní sebekázně, houževnatosti a odříkání. Jde o jméno pro lidi, kteří v životě čelí velkým výzvám a rozsáhlým úkolům. Otakarové jsou králové, kteří chtějí a umějí spravovat svou říši. Ale platí za to daň velkého odříkání.

Zrají jako víno, postupem času se z nich stávají úspěšní a širokým okolím respektovaní muži, kterých si všichni váží proto, co dokázali. Ve svém oboru mohou být i nesmrtelní.

Ve svých citech jsou vášniví i jemní a něžní zároveň. Dokážou být citlivým a intuitivním partnerem, ale i velkým milovníkem ženského pohlaví. Ženy je často obdivují nejen pro jejich „královské“ vystupování, ale i pro jejich smysl ženám porozumět. Otakary životem často provází alespoň jedna velká osudová láska, pro kterou dokážou „umřít i na Moravském poli“.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie