Jmenujete se Pavlína? Pak vám osud nadělil nejen citlivost a křehkost, ale i bystrý rozum

Pokud vám rodiče dali jméno Pavlína, nadělili vám s ním jemné způsoby, často umělecký talent a výborný úsudek.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Pavlíny jsou v jedné ze svých dvou podob kreativní ženy, které mohou vyniknout v mnoha uměleckých odvětvích. Klidně také mohou být i skvělé účetní. Umožňuje jim to je jejich smysl pro detail, schopnost pečlivé analýzy, píle a trpělivost.

Pavlíny jsou citlivé partnerky s velkým pochopením pro druhé, totéž pochopení však vyžadují i od svých partnerů. Je v nich vždy přítomen kousek nezávislosti, jakési vzdorovitosti „nezařadit se do stáda“ a jít si svou vlastní cestou.

Pavlíny milují tajemství a tajemství i přitahují. Mají smysl pro duchovní vědy a při pilném studiu života mohou dosáhnout i vysoké duchovní moudrosti. V opačném případě, by si měly dát pozor na nezdravé šíření neověřených klepů a drbů. Vzrušující svět světské slávy je totiž přitahuje jako světlo lampy noční můry.

Jméno Pavlína je v dokonalém energetickém souladu a posiluje charakter žen, které se narodily ve znamení Ryby. Pavlína svojí vibrací sluší i ženám a dívkám narozeným ve znamení Štíra, Raka, Kozoroha a Býka. V ostatních znameních může docházet ke kontrastu energetické vibrace tohoto jména se základními charakteristikami a instinkty jednotlivých znamení.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.