Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Pavlína? Pak vám osud nadělil nejen citlivost a křehkost, ale i bystrý rozum

Pokud vám rodiče dali jméno Pavlína, nadělili vám s ním jemné způsoby, často umělecký talent a výborný úsudek.
Vydáno: 31.08.2019
Pavlína 31.8.
Autor: istock.com Pavlína 31.8.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Pavlíny jsou v jedné ze svých dvou podob kreativní ženy, které mohou vyniknout v mnoha uměleckých odvětvích. Klidně také mohou být i skvělé účetní. Umožňuje jim to je jejich smysl pro detail, schopnost pečlivé analýzy, píle a trpělivost.

Pavlíny jsou citlivé partnerky s velkým pochopením pro druhé, totéž pochopení však vyžadují i od svých partnerů. Je v nich vždy přítomen kousek nezávislosti, jakési vzdorovitosti „nezařadit se do stáda“ a jít si svou vlastní cestou.

Pavlíny milují tajemství a tajemství i přitahují. Mají smysl pro duchovní vědy a při pilném studiu života mohou dosáhnout i vysoké duchovní moudrosti. V opačném případě, by si měly dát pozor na nezdravé šíření neověřených klepů a drbů. Vzrušující svět světské slávy je totiž přitahuje jako světlo lampy noční můry.

Jméno Pavlína je v dokonalém energetickém souladu a posiluje charakter žen, které se narodily ve znamení Ryby. Pavlína svojí vibrací sluší i ženám a dívkám narozeným ve znamení Štíra, Raka, Kozoroha a Býka. V ostatních znameních může docházet ke kontrastu energetické vibrace tohoto jména se základními charakteristikami a instinkty jednotlivých znamení.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie