Jmenujete se Radka? Patříte mezi originální a samostatné lidi

Komu rodiče dali jméno Radka, nadělili mu s ním i slunečně zářivou povahu a mnoho pozitivní energie.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Radka je rozhodná, energická a akční. Ale také někdy pěkně tvrdohlavá. Nemá ráda, když ji někdo omezuje nebo se jí snaží mařit její plány. Vyžaduje respekt a nesnáší kritiku vlastní osoby.

Pokud ale Radku budete ctít, bude ochotná se kvůli vám rozdat. Ochraňuje slabé, brání bezmocné a ochotně na sebe přebírá starosti druhých. Její velkou předností i slabostí zároveň je její ctižádost. Snaží se věci někam dotáhnout a posunout, ale někdy nevidí kolem sebe. Jde vpřed hlava nehlava. A osud se může zvrtnout. Sobectví vyvolává nejen vzestupy, ale i pády, a na to by Radky měly vždy pamatovat.

Síla její myšlenky je velká, a proto bude magneticky přitahovat události, které si podvědomě přeje. Magneticky může přitahovat i své partnery. Proto, když si Radky při nepřízni stěžují na svůj osud, měly by mít na paměti, že si ho často přivolaly samy.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.