Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Radka? Patříte mezi originální a samostatné lidi

Komu rodiče dali jméno Radka, nadělili mu s ním i slunečně zářivou povahu a mnoho pozitivní energie.
Vydáno: 14.09.2019
Radka 14.9.
Autor: istock.com Radka 14.9.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Radka je rozhodná, energická a akční. Ale také někdy pěkně tvrdohlavá. Nemá ráda, když ji někdo omezuje nebo se jí snaží mařit její plány. Vyžaduje respekt a nesnáší kritiku vlastní osoby.

Pokud ale Radku budete ctít, bude ochotná se kvůli vám rozdat. Ochraňuje slabé, brání bezmocné a ochotně na sebe přebírá starosti druhých. Její velkou předností i slabostí zároveň je její ctižádost. Snaží se věci někam dotáhnout a posunout, ale někdy nevidí kolem sebe. Jde vpřed hlava nehlava. A osud se může zvrtnout. Sobectví vyvolává nejen vzestupy, ale i pády, a na to by Radky měly vždy pamatovat.

Síla její myšlenky je velká, a proto bude magneticky přitahovat události, které si podvědomě přeje. Magneticky může přitahovat i své partnery. Proto, když si Radky při nepřízni stěžují na svůj osud, měly by mít na paměti, že si ho často přivolaly samy.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie
Reklama