Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Sandra? Pak vám osud nadělil kousek magnetické přitažlivosti

Které ženě nebo dívce rodiče nadělili křestní jméno Sandra, dali ji s ním i empatii a moc uklidňovat druhé lidi.
Vydáno: 23.08.2019
Sandra 23.8.
Autor: istock.com Sandra 23.8.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Sandra je jménem, které dodává ženě něhu, jemnost, přitažlivost, také porozumění pro bolest a utrpení druhých. Na druhou stranu Sandry si často chtějí vše dělat po svém, hledají vlastní cestu životem a mají vlastní představy o tom, jak by věci měly vypadat.

Sandry jsou tak trochu tajemné a záhadné ženy, které svým zvláštním magnetismem okouzlují své okolí. Mohou mít i umělecké nadání nebo umění milují. V partnerských vztazích jsou dost uzavřené a někdy je pro partnery těžké jim dobře porozumět. Přitom ony samy jsou velmi tolerantními partnerkami.

Do života těchto žen a dívek někdy zasahuje osud. Přináší události, které přicházejí jako blesk z čistého nebe a mohou jim otočit život o 180 stupňů. Jelikož Sandry mívají vynikající intuici, měly by svému vnitřnímu hlasu naslouchat velmi pozorně a dbát jeho varování. Z tohoto důvodu se Sandrám doporučuje se vyhýbat černé barvě.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie