Jmenujete se Sandra? Pak vám osud nadělil kousek magnetické přitažlivosti

Které ženě nebo dívce rodiče nadělili křestní jméno Sandra, dali ji s ním i empatii a moc uklidňovat druhé lidi.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Sandra je jménem, které dodává ženě něhu, jemnost, přitažlivost, také porozumění pro bolest a utrpení druhých. Na druhou stranu Sandry si často chtějí vše dělat po svém, hledají vlastní cestu životem a mají vlastní představy o tom, jak by věci měly vypadat.

Sandry jsou tak trochu tajemné a záhadné ženy, které svým zvláštním magnetismem okouzlují své okolí. Mohou mít i umělecké nadání nebo umění milují. V partnerských vztazích jsou dost uzavřené a někdy je pro partnery těžké jim dobře porozumět. Přitom ony samy jsou velmi tolerantními partnerkami.

Do života těchto žen a dívek někdy zasahuje osud. Přináší události, které přicházejí jako blesk z čistého nebe a mohou jim otočit život o 180 stupňů. Jelikož Sandry mívají vynikající intuici, měly by svému vnitřnímu hlasu naslouchat velmi pozorně a dbát jeho varování. Z tohoto důvodu se Sandrám doporučuje se vyhýbat černé barvě.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.