zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Jak se vám bude dařit v práci?

Podzimní horoskop práce
Autor: iStock Podzimní horoskop práce
Věra Várady , Vydáno: 13.10.2021
Co čeká během podzimu jednotlivá znamení zvěrokruhu v pracovním životě, jak se jim bude dařit v zaměstnání, co bude pro ně důležité a na jaké změny bude dobré se připravit? Přečtěte si velký horoskop práce pro všechna znamení zvěrokruhu na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Berani budou potřebovat trpělivost a jasný cíl

V tomto znamení se rodí „lidé činu“, kteří dokážou dovést své sny do reality. V zaměstnání bývají úspěšní a lehce zvládají jakoukoliv profesi. Daří se jim, proto jsou sebevědomí, samostatní a ani v těch nejstresovějších chvílích je neopouští optimismus. Pracovitost a nezdolnost je jejich devízou, bývají rychlí a také soutěživí. Praktičnost, to je jejich pracovní devíza, také odvaha, s kterou dokážou čelit pracovním problémům. A také rychlost a „vražedné tempo“, s kterým pracují. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Berany:

Velký podzimní horoskop - Beran

Velký podzimní horoskop: Co čeká Berany v oblasti práce a peněz?

Býci budou muset přijmout změny a využít včas příležitosti

Říká se, že lidé narození ve znamení Býka jsou pro své zaměstnavatele přímo pokladem pro svoji loajalitu, věrnost, stabilitu a také pracovní nasazení. Tito lidé musí mít pocit jistoty a hmotného zabezpečení a také přátelské kontakty s kolegy. Radost jim přináší i příjemné pracovní prostředí s prvky luxusu, na pracovním stole v kanceláří kousek přírody – květiny, kameny nebo také keramické výrobky. Negativem může být jejich pomalost a také tak trochu lenost. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Býky:

Velký podzimní horoskop Býk

Velký podzimní horoskop: Co čeká Býky v práci a jak na tom budou s penězi?

Blížence čeká převratné období

Tvrdí se, že klasický typ člověka ve znamení Blížence dokáže „prodat i neprodejné“ a vyřídit problémy, se kterými si jiní nevědí rady. Jsou to multidimenzionální typy, které někdy na své okolí působí nevypočitatelným dojmem. Jejich negativem může být netrpělivost, proměnlivé nálady a cíle a také chaotičnost v jednání. Pro osobní spokojenost si musí stále doplňovat informace, potřebují mít čas studovat a rozvíjet se ve svém oboru, navštěvovat různé přednášky a semináře, mít stálý přístup k internetu a několik mobilů. Negativem může být jejich zkratové jednání, zmatky a povrchnost. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Blížence:

Velký podzimní horoskop - Blíženci

Velký podzimní horoskop: Co čeká Blížence v práci a na co by si měli dát pozor?

Raky čekají pozitivní změny, hlídat si ale musí výdaje

Lidé narození ve znamení Raka rádi spolupracují s ostatními, hodí se pro ně také práce ve zdravotnictví nebo sociálních službách. Raci se pro druhé dokážou někdy až bezhlavě obětovat a pak zapomínají na své vlastní povinnosti. V tomto roce covidových nařízení mohli mít Raci dostatek možnosti zjistit, jestli se nenechávají druhými manipulovat. Někdy stačí práci  zorganizovat a druhým poradit než dělat věci za druhé. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Raky:

Velký podzimní horoskop - Rak

Velký podzimní horoskop: Co čeká Raky v práci a kdy se nevyplatí moc riskovat?

Lvi by měli nastolit řád a říct si o to, co chtějí

Typický zástupce tohoto znamení v pracovním procesu vykazuje značnou dávku autority a přirozené sebejistoty. Lvi působí rádi na druhé výjimečně a mají rádi obdiv. Tito lidé bývají velmi temperamentní a schopní, vládnou velkou dávkou kreativity a množstvím nápadů. Ty ovšem musí dokončit někdo jiný, protože Lvi mají stále nové a vyšší cíle. Jsou sice samostatní, ale nebaví je otrocká práce, tu raději přenechávají druhým. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Lvy:

Velký podzimní horoskop - Lev

Velký podzimní horoskop: Jaké změny čekají Lvy v oblasti práce a co bude pro ně nejdůležitější?

Panny mají reálnou možnost změnit to, co se jim nelíbí

Z typického jedince narozeného ve znamení Panny vyložené vyzařuje důvěryhodnost a praktický přístup k řešení pracovních problémů. Panna bývá také oddaná a nemění svá pracovní místa kvůli úspěchu nebo vidině větších finančních zisků. Poctivě pracuje a netouží po zviditelnění, chce být spíše „šedou eminencí“. Má analytické schopnosti a logické myšlení, které dokáže dokonale využít. Další pozitivní vlastností je smysl pro detail, bystrý úsudek, se kterým se umí orientovat v každé situaci. K plné spokojenosti potřebují Panny motivaci, pochvalu od druhých. Nedostatkem tohoto znamení je kritizování ostatních a velká náročnost vůči sobě i druhým. Může to být také puntičkářství a zachování řádu a zastaralých systémů, kterými Panny druhé tyranizují. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Panny:

Velký podzimní horoskop - Panna

Velký podzimní horoskop: Co čeká Panny v oblasti práce, kdy mají šanci si polepšit?

 

Váhy čekají pozitivní změny, stačí si dobře vybrat

V pracovním kolektivu bývají Váhy většinou oblíbené díky své nestranné, spravedlivé povaze a také diplomacii a asertivitě. Většinou rády spolupracují s druhými, jsou to spíše týmoví hráči než sólisti. Ke spokojenosti potřebují příjemné pracovní „ovzduší“ bez konfliktů a soupeření a také pracovní interiér na úrovni a pocit, že práce, kterou vykonávají, je důležitá pro celek. Nesnášejí intriky, manipulaci, nepřátelské chování, nespolehlivost a nedbalost. Problémem může být jejich opatrnost a známá vlastnost – váhavost. Pro nerozhodnost a obavy mohou Váhy v životě přijít o mnoho skvělých pracovních možností. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Váhy: 

Velký podzimní horoskop - Váhy

Velký podzimní horoskop: Jaké změny čekají Váhy v oblasti práce, kdy si mohou polepšit?

Štíři budou sklízet plody své práce

Lidé tohoto znamení jsou vytrvalí a jdou si za svým i v případě, že nebudou v kolektivu oblíbení. Ke spokojenosti potřebují určitou dávku napětí, v osobním ani pracovním životě totiž nesnášejí nudu. Potřebují mít také pocit bezpečí, protože jsou podezřívaví a někdy mohou na ostatní působit až „paranoidně“. Chtějí mít také pocit moci a ovlivňování ostatních, nestrpí být podnikovým outsiderem. Ke klidu a spokojenosti potřebují mít kolem sebe kolegy, kteří je uznávají a projevují jim loajalitu a přátelství. Nebezpečím Štírů jsou tendence ke spřádání různých taktických manévrů proti nepohodlným kolegům a také pomluvy. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Štíry:

Velký podzimní horoskop - Štír

Velký podzimní horoskop: Co čeká Štíry v oblasti práce a kdy se jim opravdu bude dařit?

Střelce čekají velké změny a vyřešení problémů

Střelci bývají v profesní oblasti většinou úspěšní, dokážou se svou přátelskou a optimistickou povahou zvládnout i velmi náročné pracovní role. Mají rádi změnu a nečekané situace je nemohou překvapit ani odradit. Rádi plánují a organizují, a protože mají velkou vitální energii, většinou za pomoci druhých (např. znamení Panny nebo Raka) dokážou věci dotáhnout až do jejich finálního konce. O tomto znamení se ví, že velmi rádo cestuje, potřebuje napětí, dobrodružství a změnu. Práci v cizí firmě nebo ještě lépe v zahraničí. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Střelce:

Velký podzimní horoskop - Střelec

Velký podzimní horoskop: Jak se bude Střelcům dařit v práci a kdy je čekají velké změny?

Kozorozi si mohou konečně ujasnit, co opravdu chtějí

Solidnost a pracovitost, to jsou hlavní devízy lidí, kteří se narodili v tomto zemním znamení. Jsou to realisté s přesným cílem, za kterým jdou jasně vytyčenou cestou. Jsou samostatní a raději vše vytváří sami, protože pracovním kvalitám druhých příliš nedůvěřují. Neradi se také dělí o úspěch a finanční zisk. K pocitu sebevědomí potřebují stát na vlastních nohou a umět si poradit v každé situaci. Touží po skvělém společenském postavení a úspěch je také jejich úkolem, v horoskopu toto znamení představuje oblast kariéry a zviditelnění. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Kozorohy:

Velký podzimní horoskop - Kozoroh

Velký podzimní horoskop: Co čeká Kozorohy v práci a s čím by měli počkat na příští rok?

Vodnáři budou potřebovat pevnou vůli vše dotáhnout

Úkolem Vodnářů je pomáhat ve vývoji, posouvat ostatní kupředu, bořit hranice a omezení a různé druhy nefunkčních vazeb a vztahů.  Někdy jim může chybět sebekontrola a časté bývají jejich problémy s časem a dodržením slibů, což jim přináší potíže ve vztahu s druhými lidmi i v práci. Potřebují smysluplnou práci, jejíž výsledky v konečném důsledku mají pozitivní vliv na celou společnost. Také musí mít dostatek volnosti a důvěry a pak dokážou pracovat na maximum. Negativem bývá roztříštěnost, mnoho nápadů a plánů, které nedokážou dovést do cíle. Jak se jim bude dařit na podzim?

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Vodnáře:

Velký podzimní horoskop - Vodnář

Velký podzimní horoskop: Jak se bude Vodnářům dařit v práci a kdy je čeká náročnější období?

Ryby mohou získat práci, která je bude opravdu bavit

Ryby, poslední znamení zvěrokruhu, bývají plaché a málo ambiciózní. Mají rády svůj klid, nesnáší zátěžové situace, chaos, hluk a agresivní nebo soutěživé chování. Jedinec narozený v tomto znamení je plachý a tak trochu zasněný, v pracovním procesu se může zdát pomalý a tak trochu „mimo“.  Přesto bývá oporou a dokáže druhým naslouchat, poradit a pomoci, protože má velký dar empatie a soucitu. Bohužel se tyto vlastnosti někdy obracejí proti Rybám samotným, a tak se lehce stávají obětí druhých lidí. Jak se jim bude dařit na podzim? 

Přečtěte si velký podzimní horoskop práce pro Ryby: 

Velký podzimní horoskop - Ryby

Velký podzimní horoskop: Co čeká Ryby v práci, kdy přijde důležitý impuls ke změně?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , horoskop , podzimní horoskop , horoskop práce , peníze , kariéra

reklama

Přečtěte si také

reklama