Vzkazy letošního úplňku v Beranu pro každé znamení zvěrokruhu

Každý úplněk symbolizuje dokončování nebo ukončování nějakého procesu. Jaký proces ukončuje vaše znamení při současném úplňku, který proběhne v noci 1. října ve znamení Berana? Přečtěte si krátké vzkazy z vesmíru pro každé znamení.

Beran

Definitivně skoncujete se svými zdravotními a pracovními problémy. Otevírají se před vámi nové pracovní výzvy. Uzdravujete se. Přichází zásadní zpráva, která mnohé z vás pozitivně překvapí.

Býk

Někteří z vás v poslední době hledají v životě jistotu a stabilitu. Můžete mít pocit, že ztrácíte pevnou půdu pod nohama. Úplněk v Beranu vám přináší možnost dořešení majetkových záležitostí. Otevírá se před vámi příznivé období v oblasti zdraví a pracovních příležitostí.

Blíženci

Úplněk v Beranu vám všem přináší hravou energii, která vás bude pobízet k prožití nových dobrodružství. Čekají na vás nová seznámení a nové sexuální zážitky. Otevírá se možnost realizace kreativních projektů.

Rak

Úplněk v Beranu může být pro mnohé z vás emočně náročným obdobím. Můžete mít pocity ublíženosti a lítosti. Může to být období, kdy mnozí z vás ukončují nějaké zásadní období v životě, a můžete mít dojem, že s vámi někdo manipuluje, nepřeje vám nebo vás klame. Chce to zachovat pevné nervy, náročné období brzy přejde.

Lev

Překážky, které se před vámi objevily, ponechejte svému osudu. Netlačte tak na pilu, věci mají tendenci se vyřešit samy bez vašeho tlaku a energie. Přichází nová energie, nové nápady, nová chuť do života.

Panna

Možná na váš čekají nějaké velké vztahové komplikace nebo těžkosti. Dávejte si pozor na možnou manipulaci ze strany partnera. Velmi by se vám ale mělo dařit v pracovní oblasti, tam vás úspěch a pochvala nemine.

Váhy

V čase kolem úplňku můžete pociťovat naštvanost, podrážděnost nebo velké napětí. Po několika dnech přichází úleva. Přichází změna jak na partnerské, tak pracovní úrovni. Možná se s někým seznámíte a zažijete krásný sex.

Štír

Tímto úplňkem končí vaše velmi náročné období. Znovu se nadechnete a vyrazíte v životě směrem vzhůru. Čeká na vás obroda vašeho stávajícího vztahu nebo nové osudové seznámení. Je zde i možnost nové práce, nového výdělku.

Střelec

Ukončujete nějakou zásadní životní situaci s nějakým zásadním mužem svého života. Budete hodně komunikovat a možná se vám podaří dořešit neřešitelné právě na vztahové úrovni. Fyzický i mentální pohyb. Naučíte se pracovat se svou intuicí.

Kozoroh

Definitivně ukončujete dlouhodobě náročné životní období. Konec překážek. Finální úleva sice dorazí až v prosinci, ale tímto úplňkem vstupujete na cestu osvobození od komplikací a ústrků. Život vám začíná přát. Čeká na vás vytoužená pracovní příležitost. Konec starých časů a na obzoru lepší zítřky.

Vodnář

Podaří se vám dořešit své finance a majetkové problémy. Můžete se seznámit s novými lidmi a prožít nevšední dobrodružství. Užívejte radostné dny a svobodu, jak jen to půjde. Dopřejte si.

Ryby

Uzdravování. Vaše zdraví se postupně dává do pořádku. Také v pracovní oblasti by se měly vaše záležitosti urovnat. Těžké období končí a i před vámi se otevírá nová cesta. Jdete dopředu. Můžete tvořit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.