Bydlení Sagvana Tofiho: S rodinou žije ve starobylém bytě na pražských Vinohradech

Sagvan Tofi v minulosti býval označován jako král večírků. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Herec, zpěvák a producent Sagvan Tofi 7. září slaví 61. narozeniny. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi vypadá stále skvěle. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi byl idolem dívek a žen. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan se svou krásnou dcerou Satine. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi se svojí půvabnou partnerkou Alenou, s níž má dceru Satine. Zdroj: profimedia.cz / ČTK

Sagvan se svou krásnou dcerou Satine. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

I přes jejich dlouholetý stabilní vztah Sagvan svatbu rozhodně neplánuje. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi byl první velkou láskou Simony Krainové. Zdroj: CNN Prima NEWS

Sagvan Tofi se Simonou Krainovou na snímku z roku 2006. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi s bývalou láskou Simonou Krainovou v roce 2000. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi s Lukášem Vaculíkem před kamerou vytvořili nezapomenutelnou dvojici. Zdroj: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Sagvan Tofi na snímku s hudebním producentem Františkem Janečkem a podnikatelem Leonem Tsoukernikem. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi na snímku s hudebním skladatelem Zdeňkem Bartákem. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Zdroj: FTV Prima

Sagvan Tofi v pořadu Show Jana Krause. Zdroj: FTV Prima / Show Jana Krause

Sagvan Tofi se svoji půvabnou partnerkou Alenou, s níž má dceru Satine. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

I přes jejich dlouholetý stabilní vztah Sagvan svatbu rozhodně neplánuje. Zdroj: ČTK / Profimedia.cz

Sagvan Tofi s Lukášem Vaculíkem před kamerou vytvořili nezapomenutelnou dvojici. Zdroj: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia
Herec, zpěvák a producent Sagvan Tofi, který 7. září slaví 61. narozeniny, v minulosti býval označován jako král večírků. Jeho životem prošlo mnoho krásných a slavných žen. Usadil se až po boku půvabné Aleny Zdarské, s níž tvoří pár už více než dvacet let a má s ní dceru Satine. Jak idol mnoha žen bydlí?
Sagvan Tofi se svou rodinou žije ve starobylém bytě s vysokými stropy, dřevěnými parketami a velkými okny na pražských Vinohradech. Tedy čtvrti, která je velmi žádaná. Interiér je řešený velmi prakticky. Nenabízí vyloženě luxus a modernu, dominují v něm prvky historie a staré Prahy. Je vybaven starožitným nábytkem, koženými sedačkami nebo masivním stolem. Na stěnách visí umělecké obrazy.
Čtěte také: Bydlení zpěváka Marka Ztraceného. Na horách si nechal postavit luxusní dům s bazénem a posilovnou
Čemu se věnuje jeho dcera?
Životem Sagvana Tofiho prošlo mnoho krásných žen. Mezi jeho lásky patřila například Simona Krainová, Dara Rolins nebo Alena Šeredová. Životní láskou se stala až Alena Zdárská, která není ze světa showbyznysu. Žijí spolu už více než dvacet let a mají spolu dnes už šestnáctiletou dceru Satine. Ta po něm podědila umělecké geny. Už jako malá se objevila v muzikálu Kocour v botách. V deseti letech si pak zahrála také v muzikálu Mýdlový princ. Věnuje se také sportu a hraje tenis.
Vychovával ho elitní kriminalista
Sagvan Tofi má exotický původ. Otec je irácký Kurd, inženýr, který ovládá šest světových jazyků, matka Češka. Rodiče se seznámili v době, kdy do tehdejšího Československa přijel otec studovat. Když se matka s otcem po několika letech rozvedla, dala se dohromady s někdejším elitním kriminalistou Miloslavem Dočekalem. Sagvan s ním vycházel velmi dobře a říkal mu táto. Otčím měl spoustu přátel mezi umělci a přivedl ho k herectví.
Herečka se s ním odmítala líbat před kamerou
Pro film Sagvana Tofiho objevil režisér Jaroslav Soukup. Když mu bylo osmnáct let, obsadil ho do filmu Vítr v kapse, kde vytvořil nezapomenutelnou dvojici s Lukášem Vaculíkem. Okamžitě se stali idolem dívek a žen. Dalším trhákem byl snímek Kamarád do deště. Během natáčení docházelo k nečekaným momentům. „Beata Andraszewicz, která hrála přítelkyni Sagvana, byla velmi příjemná a dobrá polská herečka, ale byl s ní jediný problém - nechtěla se se Sagvanem líbat. Nechápal jsem proč a ona mi v pláči vysvětlovala, že svému polskému příteli, který je žárlivý, slíbila, že se ve filmu s nikým líbat nebude. Dneska se tomu už směju, ale tehdy jsem byl na Beatu docela naštvaný,“ zavzpomínal režisér Jaroslav Soukup pro web Prima Ženy.
Sagvan Tofi byl také hostem Show Jana Krause:

Autor článku
David Laštovka
David v rámci CNN Prima NEWS píše především o dění na domácí scéně. (david.lastovka@iprima.cz)
Horoskop vždy po ruce
Zanechte nám váš e-mail a my vám budeme zasílat pravidelný newsletter s vaším horoskopem.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů
