Talentovaná Stana Katic z Castla sní v odlišných světových jazycích. Jak to funguje?

Slavná herečka z Castla na zabití rozhodně nepatří do kolonky hloupé americké hvězdičky. Stana Katic je světoobčanka a jako světoobčanka dokáže v cizích jazycích i snít. Jak to funguje?

Dlouhovlasou brunetku s nezvykle krásnou tváří znáte jako představitelku Kate Beckettové, která se zamiluje do spisovatele, jehož dlouhou dobu nenáviděla. Castle je totiž opravdu na zabití a vy ho můžete sledovat každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Vysíláme poslední osmou řadu, takže je rozhodně na co se koukat. Jak skončí příběh drsné policistky a nevycválaného spisovatele, jenž se na půl úvazku noří do kriminálních zločinů?

Stanu čeká nová herecká výzva v seriálu

Stana Katic stejně jako její herecký kolega Nathan Fillion dali po osmé řadě seriálu vale a začínají se poohlížet po nových rolích a příležitostech. Zatímco čtyřicetiletý Fillion o sobě nedává příliš vědět, do médií už prosákla informace, že Stana Katic bude hvězdou nového televizního seriálu s názvem Absentia. Herečka bude hrát další vyšetřovatelku, tentokrát v Bostonu, která jde po sériovém vrahovi. Náhle však zmizí a je prohlášena za mrtvou. Po šesti letech je nalezená v chatce v hustých lesích s tím, že si nepamatuje vůbec nic. U nového seriálu AXN se můžete těšit na pořádné drama. Kdy se bude vysílat seriál, jenž má žánrově připomínat thriller, se ještě neví.

Jak sní bilingvní herečka?

Stana Katic se narodila před sedmatřiceti lety jugoslávským rodičům, kteří utekli do Kanady. Stana je tedy částečně Kanaďanka, s kterou se rodiče přestěhovali po krátké době do Chicaga. Herečka má v Los Angeles dům, jelikož se osm sérií Castla natáčelo v Los Angeles, ale většinu roku tráví na cestách. V rozhovoru s Jimmym Fallonem odtajnila, že mluví čtyřmi světovými jazyky. Angličtina je pro ni nejdůležitejší, poté srbština, francouzština a italština, herečka se učí i trochu řecky.

Stana Katic je podle svých slov dokonce schopna snít i v jiných jazycích než je angličtina. "Záleží na tom, kde se momentálně nacházím. Podle toho také sním, protože s těmi lidmi v hlavě mluvíte, že," vysvětluje. Málokdo umí takto snít, ale nás to nepřekvapuje, protože už dlouho víme, jak je Stana Katic výjimečná žena.

Sledujte poslední řadu Castla na zabití každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Uložit

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.