Celebrity

26. prosince 2021 05:45

Karolína Oehmová

Herec Robert Urban promluvil o prvních zkažených Vánocích. Za vše může pravda o Ježíškovi

Robert Urban o Vánocích

Rodák z Ostravy Štědrý den oslavil s přítelkyní v Karlových Varech, teď se ale už chystá do práce. V našem rozhovoru Robert Urban prozradil, kdy přestal věřit na Ježíška a jak se chystá zakončit rok 2021.

Nakupování dárků na poslední chvíli zná hodně lidí, Robert Urban to má stejně a tento rok nebyl výjimkou. Herec je velmi časově vytížený, a tak nejen že musí shánět dárky na poslední chvíli, ale pracuje i na Silvestra. „My bychom měli hrát divadlo. Sice nevíme, jak to dopadne kolem té pandemie, ale pokud budeme hrát, tak budeme v divadle a pak budeme buď v Praze, nebo ještě někam vyjedeme. Ještě je to otevřené,“ prozrazuje plány Robert.

Vánoce už nejsou to co dřív, říká Robert Urbana

Vánoce už pro něj nejsou, co bývaly a zkazilo mu to velké zjištění, že Ježíšek neexistuje. „Co já si vzpomínám, tak já jsem se jako dítě těšil na Vánoce, na Ježíška a ve chvíli, kdy jsem zjistil, že není, tak už pro mě Vánoce nejsou jako dřív. Neříkám, že špatný, ale tak trochu jiný,“ říká smutně Robert. Smutnou pravdu mu prý prozradil kamarád, ale nechtěl jí věřit. Jenže pak našel u rodičů v ložnici dárky a bylo jasno.

Roberta Urbana už 11. ledna můžete vidět v nové roli v seriálu ZOO, kde se bude často objevovat po boku Evy Burešové. Tak se dívejte na Primu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.