Celebrity

13. září 2021 05:55

Eva Decastelo slavila narozeniny a neudržela emoce. Striptéra už nikdy, směje se

Slunečná (122) - Mařka a Franta

Eva Decastelo oslavila narozeniny s fanoušky Slunečné. Kolegové ji totiž překvapili přímo na pódiu během moderování show Slunečné léto a vehnali jí tak slzy do očí. Přání ke třiačtyřicetinám nečekala, protože datum jejích narozenin připadalo až na druhý den.

Denisa Nesvačilová, Lukáš Langmajer, Roman Tomeš a Lucie Benešová během moderování Evu Decastelo zaskočili dortem a dárkovým košem, který jí donesli přímo na pódium uprostřed roadshow Slunečné léto.

Slunečná je výjimečná

„Zní to divně, ale opravdu jsem to nečekala a rozplakala jsem se. Nenapadlo mě, že si vzpomenou, lidi pod pódiem zazpívali a byla jsem z toho celá naměkko,“ směje se seriálová Zuzana Dolejšová. „Uvědomila jsem si, že to, co se povedlo se Slunečnou, to propojení seriálu a fanoušků… Myslím si, že se to s žádným českým seriálem ještě nepovedlo, aby si všichni byli tak blízko. Byl to krásný pocit,“ pochvaluje si základnu fanoušků Eva Decastelo.

„Domů jsem vezla asi tři tašky různých dárků, obrázků, fotek, náramků. Bylo to moc hezký.“ A dodává, že ještě jednou moc všem děkuje.

Na narozeninový den naplánovala Eva rodinný oběd, který si vzal pod palec její manžel René. „V neděli jsem byla s rodinou na slavnostním obědě a manžel to vyšperkoval ještě tím, že pozval kamarádku, kterou jsem léta neviděla. Je to dokonalý muž. Nemusím nikdy nic naznačovat, zmiňovat, a vždy se trefí do dokonalého dárku. Je to typ muže, který pozná, že jste byla u kadeřníka, máte nové oblečení a stejně tak ví, co mám ráda.“

Největší narozeninové faux pas?

Na jedno narozeninové faux pas si ale přece jen Eva Decastelo pamatuje. „Ke třicátým narozeninám jsem dostala od kamarádek striptéra. Bylo to strašný – a nikdy víc, prosím,“ vzpomíná s úsměvem.

Evu Decastelo stejně jako její dvě děti sledujte v seriálu Slunečná vždy v úterý a ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.