zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Decastelo slavila narozeniny a neudržela emoce. Striptéra už nikdy, směje se

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 13.09.2021
Eva Decastelo oslavila narozeniny s fanoušky Slunečné. Kolegové ji totiž překvapili přímo na pódiu během moderování show Slunečné léto a vehnali jí tak slzy do očí. Přání ke třiačtyřicetinám nečekala, protože datum jejích narozenin připadalo až na druhý den.

reklama

Denisa Nesvačilová, Lukáš Langmajer, Roman Tomeš a Lucie Benešová během moderování Evu Decastelo zaskočili dortem a dárkovým košem, který jí donesli přímo na pódium uprostřed roadshow Slunečné léto.

Slunečná je výjimečná

„Zní to divně, ale opravdu jsem to nečekala a rozplakala jsem se. Nenapadlo mě, že si vzpomenou, lidi pod pódiem zazpívali a byla jsem z toho celá naměkko,“ směje se seriálová Zuzana Dolejšová. „Uvědomila jsem si, že to, co se povedlo se Slunečnou, to propojení seriálu a fanoušků… Myslím si, že se to s žádným českým seriálem ještě nepovedlo, aby si všichni byli tak blízko. Byl to krásný pocit,“ pochvaluje si základnu fanoušků Eva Decastelo.

„Domů jsem vezla asi tři tašky různých dárků, obrázků, fotek, náramků. Bylo to moc hezký.“ A dodává, že ještě jednou moc všem děkuje.

Kolegové Evu Decastelo překvapili přímo na pódiu během moderování show Slunečné léto a vehnali jí tak slzy do očí.
Autor: FTV Prima/ Slunečná Kolegové Evu Decastelo překvapili přímo na pódiu během moderování show Slunečné léto a vehnali jí tak slzy do očí.

Na narozeninový den naplánovala Eva rodinný oběd, který si vzal pod palec její manžel René. „V neděli jsem byla s rodinou na slavnostním obědě a manžel to vyšperkoval ještě tím, že pozval kamarádku, kterou jsem léta neviděla. Je to dokonalý muž. Nemusím nikdy nic naznačovat, zmiňovat, a vždy se trefí do dokonalého dárku. Je to typ muže, který pozná, že jste byla u kadeřníka, máte nové oblečení a stejně tak ví, co mám ráda.“

Největší narozeninové faux pas?

Na jedno narozeninové faux pas si ale přece jen Eva Decastelo pamatuje. „Ke třicátým narozeninám jsem dostala od kamarádek striptéra. Bylo to strašný – a nikdy víc, prosím,“ vzpomíná s úsměvem.

Evu Decastelo stejně jako její dvě děti sledujte v seriálu Slunečná vždy v úterý a ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

Michael, Zuzana a Eva Decastelovi

Slunečná je zábava pro celou rodinu. Rozhodně to platí u rodiny Decastelo

reklama

Související témata: Slunečná , Eva Decastelo , narozeniny , seriál slunečná , FTV Prima , slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama