Celebrity

23. března 2021 14:00

Drama ve Slunečné: Hrozivý úraz Filipa Blažka. Jaké bude mít následky?

Filip Blažek alias Tom společně s Kubou opravoval v úterní epizodě seriálu Slunečná střechu. Chvilka nepozornosti rozhodla o jeho dalším osudu. Strmý pád, bezvědomí, nemocnice a krutý ortel! Podívejte se už teď na exkluzivní ochutnávku ze čtvrteční epizody, která napoví, jak moc vážné následky bude Tomův pád mít.

Akční a dramatické natáčení si Filip Blažek ve Slunečné moc neužije. Jeho Tom je ukázkový táta a přítel, takže si doposud jen tak plul poklidnou seriálovou vodou. Ovšem přesně jen do chvíle, kdy se ocitl na střeše stodoly, ze které ho čekal rychlý sešup:

„Přiznávám se, že jsem nepadal, i když hlavní koordinátor kaskadérů Petr Drozda mi z legrace řekl, že bych to mohl zvládnout. Nakonec jsem rád, že jsem nemusel, kluci jsou profíci, kteří to umějí – a já se jen koukal,“ popisuje osudovou scénu své postavy Filip Blažek.

Drama se natáčelo v Zápech u Prahy. „Když jsme měli dialogy s Honzou Dolanským na střeše, tak jsme tam opravdu byli. Pro jistotu jsme měli na zemi nějaké matrace, kdyby náhodou člověk zakopl. Všechno bylo vychytané a bezpečné,“ vysvětluje herec.

Pád ze čtyřmetrové výšky tak za herce odehrál kaskadér, který vše zvládl, a divák ani nepozná, že to není Filip Blažek. „Pád nebyl nijak náročný a Filip by ho asi dokázal natočit i sám. Cvičí a má dobrou fyzičku, ale nechtěli jsme nic pokoušet a třeba ohrozit natáčení. Na místo pádu se tak naskládaly krabice a žíněnky, aby byl dopad pro kaskadéra bezpečný,“ popisuje Petr Drozda, jak se nakonec osudný pád točil.

Filip Blažek přiznal, že to není poprvé, kdy natáčel napínavou scénu: „Musím říct, že mě takové nebezpečnější natáčení baví a rád kluky kaskadéry pozoruju. Jsou to profíci a klobouk dolů před nimi. Jednou jsem točil scénu, kdy řídím a z auta mi vyskakují kolegové herci. Byl to docela hazard, soustředit se, nic nepokazit. To jsem se opravdu zapotil.“

Pád nenechali scenáristé samozřejmě bez povšimnutí. Bude mít pro Toma vážné následky. Jaké?

Sledujte exkluzivní ochutnávku 91. epizody seriálu Slunečná:

Tomovy osudy sledujte ve čtvrtek od 20:15 na Primě v dalších epizodách seriálu Slunečná, který můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.