Celebrity

30. května 2021 20:00

Herci překonávali své fobie! Kdo měl strach z koně, kdo z výšek? Proč o roli přišel Václav Neužil?

Casting na lásku

Nová česká romantická komedie s hvězdným hereckým obsazením Casting na lásku pojednává o těžkostech moderního seznamování. Hlavní děj se točí okolo herečky, které se s blížící se čtyřicítkou zhroutil svět. Nejenže si uvědomila, že její kariéra zřejmě nebude taková, jakou si sama vysnila, ale problémům musí čelit i v manželství, když zjistí, že ji manžel podvádí. Casting na lásku sledujte v neděli 6. června ve 20:15 na Primě nebo již nyní exkluzivně on

„Naše hrdinka se rozhodne, že se mu pomstí a najde si někoho, před kým její muž zbledne závistí. Začne se proto seznamovat, ale co schůzka, to výstřední nápadník a každé rande končí fiaskem. Film bude v komickém pojetí o tom, jak komplikované je v dnešní době najít normálního chlapa a co všechno musí žena absolvovat, aby se o to alespoň pokusila. Příběh bude blízký především ženskému publiku, možná se v tom mnohé dámy poznají,“ prozradila režisérka Eva Toulová. která do filmu obsadila například Lukáše Langmajera, Jitku Sedláčkovou, Václava Vydru, Igora Bareše, Milana Šteindlera, Valerii Zawadskou, Jana Čenského, Zdeňka Maryšku nebo Martina Sittu.

„Vybírali jsme tak, abychom je znali, aby byli příjemní, profesionální, abychom na place měli pohodu. Překvapilo mě, jak obětavé herce máme. I když třeba věděli, že budou muset někam šplhat a báli se výšek, šli do toho. Jeden z herců měl zase strach z koní, přesto tu scénu natočil úplně bez problémů,“ pochvalovala si režisérka.

Casting na lásku s bývalou láskou

O koho konkrétně šlo prozradila až Tereza Němcová Petrášková, která ztvárnila hlavní roli a podílela se i na námětu k filmu. „Mám strach z výšek a jedno rande se odehrávalo v lanovém centru. Nejprve jsem si to ale vůbec neuvědomila, protože jsem se moc těšila na Lukáše Langmajera, s nímž jsem se měla herecky opět potkat po delší době. Takže to těšení zpočátku zastínilo to, že se celá scéna odehrávala ve výšce. Překonávat se musel i kolega Honza Řezníček, který měl jet se mnou na koni, přitom z nich má obrovský strach a respekt,“ vylíčila herečka, která chtěla k natáčení přemluvit i svého bývalého idola, herce Václava Neužila.

Nakonec ovšem v sobě nenašla dostatek odvahy ho vůbec oslovit. „Přitom jsem s ním chodila v Plzni do dramaťáku a tenkrát do něj byla strašně zamilovaná. Dokonce jsem za ním tehdy zašla, jestli spolu nebudeme chodit. Na to mi řekl jen: ‚Prosím tě Terezo, vždyť my jsme jen kamarádi. Na! Tady máš griotku.‘ To jsem se poprvé strašně opila,“ zavzpomínala s úsměvem.

Zážitky, které všichni známe ze života

Ve scénáři filmu jsou zakomponované příběhy, které se skutečně staly. „Inspiraci jsme brali hodně od kamarádů ze štábu, když jsme před nějakou dobou točili jiný film. Během natáčení padaly různé historky, kde kdo byl na rande, jaké to bylo. Kameraman poslal dokonce několikahodinovou nahrávku, kde líčil své vtipné zážitky ze seznamování. Já jsem tam přispěla také pár zážitky,“ svěřila se s úsměvem režisérka a scenáristka Eva Toulová. „Musím říci, že Casting na lásku bylo jedno z nejkrásnějších natáčení, které jsem zažila. Nikdy se mi nestalo, že by šlo něco tak hladce a všechno nám vycházelo. Opravdu jsme si to užívali,“ dodala spokojeně.

Na komedii Casting na lásku se podívejte na Primě v neděli 6. června od 20:15, romantiku si ale můžete dopřát už teď a na snímek se mrknout exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.