Poznali byste krásnou herečku? Anna Kadeřávková jako drogově závislá těhulka

1. MISE (21) - Anna Kadeřávková

Problémová mladá dívka, která má blízko k násilí, alkoholu i drogám a navíc netuší, že je těhotná. To je nová role krásné herečky a influencerky Anny Kadeřávkové, kterou takto uvidíme ve vojenském seriálovém hitu. Jak se jako osmnáctiletá feťačka cítila a s kým se při natáčení ráda znovu sešla?

Ačkoliv má Anna Kadeřávková na sociální síti Instagram více než tři sta tisíc sledujících a s fanoušky se dělí jak o svou pracovní náplň, tak o své soukromí, na televizních obrazovkách jsme půvabnou Annu už dlouho neviděli. Alespoň co se seriálů týče. Nyní je ale zpět a hned v pěkně kontroverzní roli.

Nabídku zahrát si drogově závislou v seriálu 1. MISE přijala známá herečka a influencerka bez váhání. „Vzala jsem tu roli moc ráda, feťačku jsem ještě nikdy nehrála. Lákalo mě to,“ netají se Anna, kterou do Severočeské vojenské nemocnice přivezou coby nezodpovědnou Hedviku Zaňákovou s vážným poraněním břicha. Při vyšetření se ukáže, že je nejenže opilá a sjetá, ale také těhotná. Ona o tom ale nemá ani potuchy.

Kadeřávková se před kamerou setkala s Amelií Pokornou

Svým laxním přístupem fascinuje nejen lékaře, ale i svou bývalou spolužačku Andy Kratochvílovou v podání herečky Amelie Pokorné. Zrovna z tohoto setkání na place měla Anna velkou radost. „Po dlouhé době jsem se potkala s Amélkou, moc ráda jsem ji zase viděla. Strašně vyrostla,“ nechala se slyšet Kadeřávková. Její postava Hedviky přitom nechtěně inspiruje Andy, aby si jen tak pro jistotu udělala těhotenský test. Jaké na ni čeká překvapení, když úplnou náhodou zjistí, že je také těhotná...

I když je Kadeřávková ve své roli feťačky naprosto přesvědčivá, žádné osobní zkušenosti s drogami nemá. „Ani mezi kamarády jsem se s ničím takovým naštěstí nesetkala,“ dodala Anna, která se přesunula ze Slovenska zpátky do Česka a aktuálně pobývá zejména v Praze. „Vlastně jsem teď již pořád v Praze. Čeká mě natáčení jednoho seriálu pro Primu, tak i na to se těším,“ prozradila milá herečka, kterou jako alkoholově i drogově závislou těhulku uvidíme na televizních obrazovkách ve středu od 20:15 na Primě. Jaký bude další osud její postavy?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.