zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eddie Murphy má deset dětí s různými ženami! Miminko s Mel B ze Spice Girls zatloukal

Eddie Murphy
Autor: profimedia Eddie Murphy
David Laštovka , Vydáno: 20.06.2021
Eddie Murphy je nejen prvotřídním hollywoodským hercem, ale i známým sukničkářem, jehož postelí prošla pěkná řádka žen. Zplodil i úctyhodný počet dětí, ale ne u všech byl ochotný otcovství přiznat. Které dítě mu podle něho není podobné?

reklama

Slavný americký herec a komik je vskutku velmi plodným mužem. Traduje se o něm, že spal s více než tisícovkami žen. Z prvního manželství s bývalou modelkou Nicole Micthell, s níž se seznámil v roce 1988 na večírku po udílení cen NAACP Image Awards, má pět dětí: Britu, Mylese, Shayna, Zolu a Bellu. Rozvedli se po sedmnácti letech, žádost podala Nicole, která jako důvod uvedla neslučitelné rozdíly. A nutno dodat, že se jí nikdo nemohl divit.

Murphy ji totiž celou dobu podváděl a z jeho úletů se narodily tři další mimomanželské děti. S modelkou Paulette McNeely syn Eric, s režisérkou Tamarou Hood syn Christian a se zpěvačkou Mel B, která se proslavila s dívčí kapelou Spice Girls, dcera Angel, jež se narodila přímo v den jeho šestačtyřicátých narozenin. U poslední jmenované sice otcovství zpochybnil, ale testy DNA byly jednoznačné. Ze začátku herec o holčičku neprojevoval příliš zájem, ale s odstupem let ji přijal za svou a chová se k ní jako ke všem svým ostatním dětem.  

Eddie Murphy ve filmu Záměna
Autor: profimedia Eddie Murphy ve filmu Záměna

Je na cestě jedenáctý potomek?

Se svou současnou o osmnáct let mladší láskou Paige, s kterou žije od roku 2012, má dceru Izzy Oony a syna Maxe Charlese. „Víte, co je nejvtipnější? Žádné z mých dětí mi není podobné. Jsem si jistý, že to říkají všichni rodiče, ale všechny mé děti se od sebe zásadně liší. Žádné z nich není roubem starého stromu. Všichni mají něco svého výjimečného. Jsou to opravdu skvělé děti,“ prozradil v jednom z rozhovorů Eddie.   

Eddie Murphy a Paige Butcher
Autor: profimedia Eddie Murphy a Paige Butcher

Nyní se spekuluje o tom, že je na cestě už jeho jedenáctý potomek. „Uvidíme, co přijde, co nám život připraví. Starý se rozhodně necítím,“ uvedl s úsměvem americký herec, který letos oslavil šedesáté narozeniny. Mezi jeho nejslavnější a divácky nejoblíbenější filmy, v nichž ztvárnil hlavní role, patří například Policajt v Beverly Hills, Cesta do Ameriky nebo Záměna, kterou můžete sledovat v neděli 20. 6. od 20:00 na Prima MAX.

reklama

Související témata: Eddie Murphy , Mel B , Spice Girls , záměna , komedie , americká komedie

reklama

Přečtěte si také

reklama