Celebrity

29. prosince 2021 05:50

Petra Kloidová

Honza Dědek rozjede na Silvestra nekorektní zábavu. Štěpán Kozub se svleče!

7 silvestrovských pádů Honzy Dědka (35) - upoutávka

Na Silvestra si můžete poprvé užít zábavu s moderátorem slavné talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Novinář a moderátor na tak zásadní večer pozval ostravský výkvět humoru, herce Štěpána Kozuba a skupinu Tři tygři. První skandální ukázka už lomcuje internetem.

Ostravský herec a zpěvák Štěpán Kozub se proslavil společně se skupinou Tři tygři na internetu humornými videi. Návšteva mladého herce v 7 pádech Honzy Dědka a historka o svébytném tchánovi Štěpána Kozuba se však před rokem stala virálním na internetu. Vidělo ji už více jak tři miliony lidí. Možná proto Honza Děděk sáhl pro silvestrovský speciál právě po Štěpánovi Kozubovi.

Tři tygři na Silvestra berou všechna skandální témata

Tak, jak je pánbůh stvořil, se na v silvestrovském programu televize Prima objeví ostravští Tři tygři. V nekorektní show 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka potvrdí, že jejich humor nezná hranice korektnosti. Rozhovory s Honzou Dědkem, během kterých si všichni čtyři Tři tygři (Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák) nebudou brát servítky, doplní i jejich improvizační scénky.

Kvůli scénce o stvoření světa dokonce Štěpán Kozub a Robin Ferro coby Adam a Eva odhodí svršky a to nejdůležitější skryjí pouze parukami. Pod palbou jejich slov a vtipů, ve kterých se nebojí probrat incest, feminismus, téma LGBT ani sex se zvířaty, si toho ale možná nikdo nevšimne…

„Děláme tygří nekorektní, tvrdou a hodně přímou až nepražskou show. Chceme udělat zábavný večer, který tady pár let už nebyl. Snažíme se to přizpůsobit modernímu divákovi a udělat divadlo tak, aby i mladí někdy přišli do divadla. Já vypadám starší, ale je mi 25, narodil jsem se v devadesátkách, nezažil jsem, jak se stálo na banány nebo jak si pouštěli videokazety. To vůbec nechápu. Já jsem se narodil do generace USBéček a flashek,“ sdělil herec Štěpán Kozub během natáčení 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka.

Co nakonec Tři tygři před kamerami předvedou, nevěděl dopředu ani moderátor Honza Dědek. Jejich scénky jsou totiž improvizované. „Pokoušeli jsme si říct si nějakou osnovu, ale ta se rozpadne ve chvíli, kdy kdokoliv z nich přijde na jeviště. Zdá se, že natáčíme silvestrovskou show, jakou svět showbyznysu zatím neviděl. Bude to hodně tygří, hodně vášnivé, hodně divoké. Sám nevím, co od toho čekat, bojím se všeho,“ přiznal během natáčení Honza Dědek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.