Celebrity

5. srpna 2021 06:01

David Laštovka

Ivana Chýlková: Na co ji sbalil Jan Kraus? A jak reagoval Karel Roden?

V době, kdy si spolu začali, žila Ivana Chýlková s charismatickým hercem Karlem Rodenem a Jan Kraus v manželství s půvabnou herečkou Janou Krausovou, se kterou měl dva syny. Kde mezi nimi přeskočila jiskra? A kdo vymyslel, že si prohodí partnery? 

Ivana Chýlková se s Janem Krausem znala jen podle vidění. Osobně se poznali a prohodili pár slov v roce 1994 během natáčení filmu Trio. Že by na ni udělal dojem, se rozhodně říct nedalo. „Když jsem ho viděla poprvé, byl to takovej malej skrček s velkým zadkem,“ zavzpomínala s úsměvem na první setkání. Kraus se však do ní zamiloval a nenechal se odbýt. Její srdce zkoušel získat různými způsoby. „Musel se hodně snažit, než mě nakonec přesvědčil. Pusu nezavřel, nikdo ho nepřekřičel a byl neuvěřitelně vtipnej,“ přiblížila Ivana.

Nakonec se rozhodli, že spolu zkusí žít, tudíž zbývalo jediné, oznámit to svým drahým polovičkám. Dopadlo to nečekaně dobře. Jejich zhrzení a podvedení partneři Jana Krausová a Karel Roden to dali dohromady spolu. Žádné výčitky, hádky, rozbroje. Vše proběhlo v naprostém klidu a pohodě. „Musíte se oprostit od zraněnosti, že vás ten druhý zradil, když si našel někoho jiného. Pak teprve budete schopná pochopit, co má na té druhé rád. Tehdy jsem řekla Honzovi: „Dělej, co potřebuješ. Nemá cenu, abychom spolu žili naoko kvůli klukům. Jdi, regulérně, otevřeně, veřejně, ale neber mi rodinu.“ A tak jsme zůstali jedna rodina, jen trochu širší,“ prozradila Jana Krausová.

Tajná svatba

Chýlková se najednou stala součástí velké Krausovy rodiny a spousta věcí pro ni byla zcela nových. „Od té doby, když dělám rozhovor, tak je to vlastně jen o Krausovi a jeho rodině, které říkám samčinec. Dávno jsem pochopila, že na mně je vlastně nejzajímavější Kraus. Ale vzhledem k tomu, že mě taky zajímá, mám pro to částečné pochopení. Když jsem byla s Rodenem, tak se na Rodena nikdo neptal. Být součástí tak početné rodiny mi ale dává pocit bezpečí. Vím, že taková rodina je dneska vzácnost, proto jsem ráda, že do ní můžu patřit,“ uvedla Ivana.

Čtyři roky poté, co se stali oficiálně partnery, se jim narodil syn Jáchym a štěstí bylo dokonáno. Šťastné a spokojené soužití neohrozila ani zpráva o tom, že Kraus má nemanželského syna Marka, o kterém neměl sebemenší tušení. Zplodil ho ještě za svobodna. „O Vánocích nám všem přečetl dopis, který mu napsal nějaký kluk, že prý je jeho synem. Náramně jsme se u toho bavili,“ vylíčila Chýlková. „Dokonce mi říkali, že píše jako já,“ doplnil s úsměvem Kraus, který už začínal tušit, že se o omyl zřejmě jednat nebude. Když navíc uviděl jeho fotografii, bylo mu všechno jasné. Marek byl jeho věrnou kopií. Vše navíc potvrdily následné testy DNA.

Na manželské neshody humorem

Vztah Jana Krause a Ivany Chýlkové působí až idylicky. Rozumí si, mají stejný humor, podobný náhled na život, a když se občas náhodou stáhnou mračna a schyluje se ke konfliktu, vyřeší ho vtipem. Dlouho se mělo za to, že žijí na hromádce, ale až s odstupem let vyšlo najevo, že se tajně vzali. Svatba proběhla už v roce 2009.

Ivanu Chýlkovou nyní můžeme vídat v seriálu Linka, který každý čtvrtek ve 20:15 vysílá TV Prima. Herečka v něm představuje profesionální policistku, která se své profesi věnuje už mnoho let, a právě proto si často osobuje právo řídit ostatní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.