Celebrity

25. prosince 2021 05:30

Jak přísní jsou herečtí bardi jako Petr Nárožný? Amélie Pokorná Zedníčková to prozrazuje

Hvězdy nad hlavou - Amálka prozradí, jaké to je hrát s hereckými legendami

Seriál Hvězdy nad hlavou byl hvězdný i co se týče obsazení. Slavné herecké bardy, jako jsou Petr Nárožný a Oldřich Vlach, doplňovali další proslavení herci v čele s Terezou Kostkovou, Romanem Vojtkem, Pavlem Zedníčkem či Jitkou Smutnou nebo Jaromírem Dulavou. Není proto divu, že pro mladé herecké hvězdičky bylo natáčení i velkou školou. Jak na práci s legendami hereckého nebe vzpomínají Amélie Zedníčková Pokorná a Filip Antonio?

Pamatujete si na 15. epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou, která se celá točila kolem poběžovického divadelního představení Romeo a Julie a kde si hlavní role Romea a Julie zahráli Filip Antonio a Amélie Pokorná Zedníčková?

Pro oba mladé herce byla finálová scéna dramatu příležitostí, jak předvést svůj herecký um legendám divadelních prken i stříbrného plátna, což pro ně bylo samozřejmě značně stresující.

Hvězdy nad hlavou plné hvězd i zodpovědnosti

Amélie Pokorná na natáčení scény dorazila dokonce s předstihem, aby se od herců kalibru Petra Nárožné něčemu přiučila. Když ale přišla závěrečná scéna Romea a Julie, objevila se i drobná nervozita.

„Pak to začalo, když na plac začali přicházet všichni v čele s panem Nárožným. My jsme s nimi sice už předtím točili, ale teď tam byli opravdu všichni ti slavní herci a hráli, že koukají jen na nás. A na mne přišla značná nervozitka,“ přiznává mladá herečka. „Točit s tak skvělými herci byla i velká zodpovědnost. Nechtěla jsem je ani sebe zklamat. Ale nakonec jsme to zvládli,“ popsala už s úsměvem.

To Améliin herecký kolega Filip Antonio nervózní nebyl. „Měli jsme krásné, opravdu hvězdné obsazení,“ zhodnotil trefně natáčení slavné shakespearovské scény.

Připomeňte si 15. epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou v archivu iPrima:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.