Celebrity

21. května 2021 20:21

Gabriela Kolinová

Karel Janeček má páté dítě. Lilia Khousnoutdinová ho porodila doma

Matematik Karel Janeček se stal popáté otcem. Jeho partnerka Lilia Khousnoutdinová porodila syna, který dostal jméno Karel George. Porod proběhl doma na venkově a byl prý hodně rychlý. Miminko už je na světě týden. Pyšní rodiče se však pochlubili až nyní. Co prozradili?

„Rád bych se s Vámi podělil o radostnou zprávu. Karel George Janeček se nám narodil doma, pod skálou u řeky v 1:21 ráno. Již více než týden je na tomto světě, zdravý a plný života. Děkuji své milované ženě Lilii za tento nádherný dar,“ napsal Karel Janeček na sociální sítě.

Příchod malého Karla byl opravdu rychlý. Za hodinu a půl už ho Lilia držela v náručí. Porod proběhl doma: „Já jsem byla ve vaně a šly jsme s porodní asistentkou na procházku, takže jsem porodila mezi vanou a dveřma,“ prozradila Lilia v pořadu Showtime.

A jak se cítí po porodu? „Já se cítím úplně báječně, jsem tak vděčná, že ten porod byl jednoduchý, krátký. Den po porodu mě nic nebolelo. U dcery jsem myslela, že to už jednodušší nemůže být, ale může. Malej je zdravej a já jsme moc vděčná,“ dodala.

Rád bych se s Vámi podělil o radostnou zprávu. Karel George Janeček se nám narodil doma, pod skálou u řeky v 1:21 ráno....

Posted by Karel Janeček on Friday, May 21, 2021

A jaké jsou pocity Karla Janečka? „Já se cítím úplně báječně, jsem neuvěřitelně šťastný, že se podařil takhle nádherný porod, domácí, v přírodě. Že je naprosto zdravý. Je úžasný, jak se má ke světu, jak je živý. Je to super,“ svěřil své pocity pořadu Showtime pyšný otec.

Lilila má z předchozího vztahu syna Lea. Společně s Karlem Janečkem mají dceru Isabelu, která se narodila v červnu 2018. Karel Janeček už má celkem pět potomků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.