zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zažila si peprné chvilky! Co při natáčení neměla vidět Kateřina Marie Fialová a stejně viděla?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 27.09.2021
Kateřina Marie Fialová alias Táňa ze seriálu Hvězdy nad hlavou vzpomíná na horké chvíle při prvním natáčení komediálního romantického seriálu z vesnického prostředí. Postaral se o ně švarný dublér jejího hereckého kolegy Romana Vojtka.

reklama

„Natáčení u lomu bylo peprné,“ směje Kateřina Marie Fialová při vzpomínce na úvodní scénu z první epizody Hvězd nad hlavou, kdy mají spolu s Romanem Vojtkem, který hraje jejího seriálového partnera Jirku Boučka, skočit za vlahého vánku letní noci do lomu.

Nemohla odtrhnout oči od...

„Bylo to i dobrodružné,“ dodává k tomu s tím, že natáčení bylo poměrně akční. „Ale protože se všichni báli, jelikož to byl první den, aby se hlavnímu hrdinovi v podání Romana Vojtka něco nestalo, zastoupil ho na place dublér,“ popisuje dále. Čím mladou herečku dublér zaskočil tak, že se scéna musela několikrát přetáčet znovu? Mohou za to intimní partie!

Připomeňte si první epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou zdarma v našem iPrima archivu!

Roman Vojtek jako Jirka Bouček.

Roman Vojtek opustil těhotnou manželku těsně před porodem. Jak spolu nyní vycházejí?

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , seriál hvězdy nad hlavou , Prima pauza , Kateřina Marie Fialová , hvězdy nad hlavou online , intimní partie

reklama

Přečtěte si také

reklama