zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kateřina Marie Fialová v náručí Martina Pechláta. Jak proběhlo intimní sblížení?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová, foto: FTV Prima , Vydáno: 08.10.2021
Pamatujete si scénu ze seriálu Hvězdy nad hlavou, kde Táňa (Kateřina Marie Fialová) ladným skokem do lomu skončí přímo v náručí Standy Tučka (Martin Pechlát)? Na to, k jak intimnímu sblížení došlo, vzpomíná představitelka Táni, pro niž bylo natáčení poměrně stresující – s Martinem Pechlátem se totiž na place poprvé setkala až v momentě skoku do jeho náručí.

reklama

„Můj první natáčecí den byla právě scéna, kdy padám na pana Pechláta neboli pana Tučka, a to přímo čelně,“ popisuje představitelka Táni. „Přijela jsem na natáčení, nikoho jsem neznala a nikdo neznal mě. Přijela jsem, oblékli mě, seznámili jsme se a vlastně jsem pana Pechláta neboli Martina neboli pana Tučka viděla až ve chvíli, kdy jsem na něj skočila,“ směje se herečka.

Tuhle scénu nenacvičíte, tvrdí Kateřina Marie Fialová

Jak popisuje, záběr se točil na dvakrát. „Nejprve jsem skočila šipku do vody. Lom byl velmi osvěžující, studenej jako hovado… Ale dalo se to. Jenže pak jsme záběr opakovali ještě třikrát, aby byla definitivní jistota, že skok vypadá dobře. Takže mě sušili, oblékli, sušili, pak oblékli, pak sušili a pak, když už mě naposled osušili, se točil druhý záběr,“ vysvětluje Kateřina Marie natáčení. „A právě tento záběr bylo padnutí na pana Tučka na nafukovacím kruhu. A to byla lahůdka! To prostě nenacvičíte!“

Protože se natáčelo v přírodním lomu, kde jsou samozřejmě kameny, na natáčení nechyběl potápěč, který herečku naváděl správným směrem, aby se kamenům vyhnula. První natáčecí den tedy pro Kateřinu Marii Fialovou rozhodně nebyla procházka růžovým sadem.

Jak se scéna povedla? Pokud jste ji nestihli v televizi, připomeňte si ji v on-line v archivu iPrima!

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , Prima pauza , Kateřina Marie Fialová , Martin Pechlát , extra video

reklama

Přečtěte si také

reklama