Celebrity

8. října 2021 04:53

Kateřina Marie Fialová v náručí Martina Pechláta. Jak proběhlo intimní sblížení?

Hvězdy nad hlavou - Čelní pád Kateřiny M. Fialové do náručí Martina Pechláta

Pamatujete si scénu ze seriálu Hvězdy nad hlavou, kde Táňa (Kateřina Marie Fialová) ladným skokem do lomu skončí přímo v náručí Standy Tučka (Martin Pechlát)? Na to, k jak intimnímu sblížení došlo, vzpomíná představitelka Táni, pro niž bylo natáčení poměrně stresující – s Martinem Pechlátem se totiž na place poprvé setkala až v momentě skoku do jeho náručí.

„Můj první natáčecí den byla právě scéna, kdy padám na pana Pechláta neboli pana Tučka, a to přímo čelně,“ popisuje představitelka Táni. „Přijela jsem na natáčení, nikoho jsem neznala a nikdo neznal mě. Přijela jsem, oblékli mě, seznámili jsme se a vlastně jsem pana Pechláta neboli Martina neboli pana Tučka viděla až ve chvíli, kdy jsem na něj skočila,“ směje se herečka.

Tuhle scénu nenacvičíte, tvrdí Kateřina Marie Fialová

Jak popisuje, záběr se točil na dvakrát. „Nejprve jsem skočila šipku do vody. Lom byl velmi osvěžující, studenej jako hovado… Ale dalo se to. Jenže pak jsme záběr opakovali ještě třikrát, aby byla definitivní jistota, že skok vypadá dobře. Takže mě sušili, oblékli, sušili, pak oblékli, pak sušili a pak, když už mě naposled osušili, se točil druhý záběr,“ vysvětluje Kateřina Marie natáčení. „A právě tento záběr bylo padnutí na pana Tučka na nafukovacím kruhu. A to byla lahůdka! To prostě nenacvičíte!“

Protože se natáčelo v přírodním lomu, kde jsou samozřejmě kameny, na natáčení nechyběl potápěč, který herečku naváděl správným směrem, aby se kamenům vyhnula. První natáčecí den tedy pro Kateřinu Marii Fialovou rozhodně nebyla procházka růžovým sadem.

Jak se scéna povedla? Pokud jste ji nestihli v televizi, připomeňte si ji v on-line v archivu iPrima!

Sdílejte článek