zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kouzelnice s make-upem: Tyto ženy se umí převtělit do Elvise, Fiony i Trumpa

Kdo umí pracovat s make-upem, má vyhráno. Potvrzují to tyto tři mladé a talentované ženy, které se umí převtělit téměř do kohokoliv. Jedna má slabost pro pohádky, druhá pro superhrdinky a ta třetí se mění v reálné postavy politiků i zpěvaček. Jejich díla jsou tak přesvědčivá, že by se dámy mohly z fleku živit jako filmové make-up artistky v Hollywoodu. Zatím to dělají pro radost a o svá díla dělí se svými fanoušky na sociálních sítích.

reklama

Umělecká vizážistka Nicki Tealová z Velké Británie sice nemůže kvůli koronavirové situaci plně pracovat, ale zábavu pro své fanoušky vždy najde. Talentovaná Nicki pravidelně na svém obličeji vytváří podoby svých oblíbených filmových postav a fotografie sdílí na sociálních sítích s fanoušky.

Své filmové postavy dovedla k takové dokonalosti, že je na videích i paroduje. Nicki je fanynkou Harryho Pottera, což je z její tvorby patrné, proměnila se například v Alastora Moodyho, Severuse Snapa nebo Bellatrix Lestrangeovou. Na kontě má ale i Na´vi z Avatara či Fionu ze Shreka.

Nicki své zkušenosti předává dál a ostatním ženám radí, jak se starat o svou pleť. Prozrazuje jim i různé vychytávky na správný make-up.

Politici i slavné zpěvačky

Velmi talentovaná je i sedmadvacetiletá Nicky Hillová. Ta musí být rozhodně královnou všech halloweenských večírků. Vizážistka se inspiruje nejen slavnými osobnostmi, ale nápady hledá i při procházkách po ulici. Do svých děl promítá i své sny, jak je vidět u některých surrealistických make-upů. Poslední dobou se odvážně pustila i do politiků. Poslední přeměna byla v bývalého prezidenta Spojených států Donalda Trumpa nebo britského premiéra Borise Johnsona. Zvládá ovšem i zpěvačky, jako Adele či Cher. Nicky pochází z Velké Británie, ale virtuální fanoušky má po celém světě. Její instagramový účet sleduje přes 11 tisíc lidí a každým dnem fanoušci přibývají. 

Sexy super hrdinky 

Další kouzelnicí s make-upem je Alyson Tabbitha. Tu sleduje na Instagramu díky jejímu umu už milion lidí. Nejenže dokáže svou tvář změnit k nepoznání, ale pro celkový dojem přidává i kostýmyi. Alyson se inspiruje hlavně filmovými postavami superhrdinek jako Wonder Woman, Lara Croft nebo Catwoman. Některé postavy jsou v jejím podání dokonce ještě svůdnější. Má dokonalý smysl pro detail a kdo ví, možná jí jednou zavolají i z Hollywoodu.

reklama

Související témata: makeup , filmová hvězda , filmy , Harry Potter , Avatar , Wonder Woman , Catwoman , Shrek , halloweenský makeup

reklama

Přečtěte si také

reklama