Celebrity

11. ledna 2022 15:48

Milan Rozšafný

Lela obvinila Vémolu z domácího násilí. Zbil mě i s miminem v náručí, tvrdí

Kauza okolo rozchodu Karlose Vémoly s Lelou Ceterovou je plná šokujících zvratů. Opravdu si MMA zápasník vše vymyslel a dopustil se domácího násilí?

Ještě ráno se zdálo, že se bude v případě Karlose Vémoly a slovenské playmate Lely Ceterové jednat „pouze“ o malinko bouřlivý rozchod. Vémola zveřejnil na Instagramu velmi emotivní video, na němž obvinil svou partnerku z nevěry s jeho kamarádem, panem Kaiserem. Snoubenka mu měla být nevěrná dle jeho slov ještě v šestinedělí, tedy nedlouho po porodu jejich syna Rockyho. Karlos proto oznámil definitivní rozchod. Jenže video už z Instagramu zmizelo a vypadá to, že vše bylo možná trochu jinak. Lela Ceterová totiž nejenže nařčení z nevěry popírá, ale hodlá na svého bývalého partnera podle informací webu Extra.cz podat trestní oznámení a obvinila ho z domácího násilí.

Lela odešla ke kamarádce a popřela nevěru

Žena odešla i s dětmi z domu a našla azyl u své dobré kamarádky. Karlos Vémola jí pak měl podle všeho sebrat mobil a Ceterová se vyjadřuje do médií skrz svou manažerku Ninu Sedlákovou a instagramový profil své kamarádky. Nevěru popírá. Za vším prý stojí Karlosovy zdravotní problémy a také psychika. „Poslední týdny jsou u nás náročné a já jako žena po porodu přirozeně potřebuji s dětmi klid. Tak jak je to Karlosem v afektu prezentováno, vytváří o mně dojem, že jsem se zachovala neeticky, ale opak je pravdou, v domě bylo napětí už na hraně agresivity,“ sdělila Ceterová pro Extra.cz.

Jenže na Instagramu šla Lela ve svém vyjádření ještě mnohem dál a pod profilem své kamarádky obvinila Karlose z domácího násilí naplno. „Musím psát z mobilu kamarádky, která mě u sebe ubytovala i se dvěma dětmi. Po tom, co jsi mě zbil, když jsem měla v náručí malého Rockyho. Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil. Nemohu nikomu zavolat ani jít na svůj Instagram. S nikým jsem nic neměla. Jsi chorý, žárlivý člověk. Jen mě vydíráš, protože se ti to hodí. Zbil jsi mě s dítětem v náručí. V životě už s tebou nebudu,“ napsala Lela Ceterová. Skutečnost, že zprávu napsala opravdu slovenská playmate, potvrdila webu Extra.cz právě její manažerka.

Bojím se tě, vzkázala Lela Vémolovi

Ve zmíněném příspěvku se pak viditelně rozrušená Lela opravdu nedržela zpátky. Uvedla, že to byl naopak Vémola, kdo byl ve vztahu nevěrný. „Jsi doma agresivní a jen křičíš. S dětmi jsem stále sama. A ty tvoje výlety do Bulharska, Španělska a Vídně s kamarády, co tam děláte, jaké nechutnosti. No extrém, protože tam vás nikdo nepozná – a přitom se vždy najde někdo, kdo to natočí a pošle mi to. Skončila jsem s tebou. Bojím se tě, tvá matka dvou dětí,“ dodala na Instagramu Ceterová.

Už o pár hodin dříve se ke kauze vyjádřila manželka údajného milence, paní Kaiserová, která uvedla, že se jedná z Vémolovy strany o naprostou lež. „Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá, máme dvě malé děti, žijeme řádným rodinným životem. Jsme de facto pořád spolu a problémy jiných odmítáme řešit na úkor vztahu v naší rodině,“ řekla v rozhovoru pro Expres.cz. „On se s ním vůbec teď ani neviděl, byl celou dobu se mnou a v práci. Navíc kdyby pan Vémola někoho zfackoval, bylo by to asi vidět – a on pořád vypadá dobře,“ dodala paní Kamila Kaiserová. MMA zápasník tak má nyní opravdu co vysvětlovat a vypadá to, že tento rozchod by mohl mít i vážnější následky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.