Celebrity

15. června 2021 06:01

Gabriela Kolinová

Leoš Mareš je k nepoznání. Nechal si narůst vousy a nosí brýle. Proč ta změna?

Moderátor Leoš Mareš je přesně ukázkou muže, který zraje jak víno. Nedávno oslavil 45. narozeniny a teď překvapil změnou image. Nechal si narůst vousy a nosí brýle. Ovšem ta druhá změna není jen kvůli stylu. Leoš přiznal, že s přibývajícím věkem dioptrie skutečně potřebuje. Co na jeho proměnu říká manželka Monika?

Leoš Mareš se objevil na akci Nej sestřička v rozjařené náladě. A není divu, po roce totiž zase může moderovat před publikem, a tak si to náležitě užívá. Kromě toho taky změnil image. Nechal si narůst vousy a nosí brýle, a jak sám Leoš přiznal, nejsou jen pro image.

„Brýle jsou nutnost, mám je na čtení, abych viděl na mobil. Prostě s věkem přišly dioptrie a díky tomu vás hezky vidím. A vousy? To tak vzniklo, to ani není žádný plán. Ale v televizi ty vousy vypadají vždycky mnohem hustší a delší než v reálu. Takže to, co vidí diváci není skutečnost,“ řekl se smíchem se moderátor. A jak se líbí nová vizáž ženě Monice? „Ta je nadšená,“ dodal.

Leoš také přiznal, že během lockdownu trochu přibral. „Když jsem stoupnul na váhu, tak jsem zjisitl, že tam svítí 88,2, což je sice krásný číslo, protože to byla zakládající frekvence mojí mateřský stanice, ale trochu jsem se zděsil. Teď je to číslo už nižší, nicméně jsem se rozhodl s tím něco dělat. Zase se chci líbit svojí manželce, tak na tom makám,“ přiznal.

Každopádně moderování akce Nej sestřička si náležitě užíval: „Teď to na mě tady úplně dýchlo. A tyhle holky, jak jsou zkušenější než finalsitky Miss, a je jim i o pár let víc, tak z nich úplně čiší ta radost a to člověčenství, a to je strašně příjemný. Každá taková akce, do který je zapojeno tolik lidí i přidružených profesí, má smysl a je to skvělý,“ svěřil se Leoš Mareš.

Leoš Mareš nedávno oslavil 45. narozeniny. Připomeňte si jeho osudové ženy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.