zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marek Němec šokoval diváky: Prozradil jméno oblíbené prostitutky. Rozpovídal se i o mládí v Chebu

Marek Němec v talk-show 7 pádů Honzy Dědka
Autor: archiv FTV Prima Marek Němec v talk-show 7 pádů Honzy Dědka
Jana Divišová , Vydáno: 21.02.2021
Tak tomu říkáme odvaha. Herec Marek Němec prozradil v oblíbené talkshow něco, co by si mnozí jiní rozhodně netroufli hlavně proto, aby je nevláčel bulvár. Zmínil jméno své oblíbené prostitutky z mládí.

reklama

Marek Němec začal v pohodlné pohovce talkshow 7 pádů Honzy Dědka uvolněně vyprávět, že když se setkali v Chebu v „Rockáči“, byl on dospívající teenager, ona ztracená existence. „Co dělat v Chebu, když si v malém městě projdete všechny subkultury? Jezdíte na skateboardu, chodíte s prostitutkama do Rockáče (bar Jazz Rock Café – pozn.). Měl jsem oblíbenou, Angie, to byla chytrá holka. Doufám, že žije. Bylo mi patnáct, na triku jsem měl Lennyho Kravitze a ona byla smutná. Nic jsem s ní neměl, jen jsem si s ní povídal. Byla to studovaná holka, která ulítla na drogách. A já byl skateboardista maximálně s marihuanovým jointem,“ rozpovídal se herec, který momentálně láme srdce divaček v seriálu Sestřičky.

Přesvědčte se sami, tohle v talkshow na sebe nejspíš nikdy nikdo neprozradil:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

7 pádů Honzy Dědka II (20): Marek Němec

Dospívání v Chebu bylo, zdá se, v jeho podání poměrně dobrodružná záležitost. „Později jsem chodil na diskotéky se zlatým řetězem, s rolákem a botama Fila,“ zavzpomínal na rané začátky devadesátek.

Dnes žije Marek Němec naprosto odlišně. Je ženatý, má dvě děti, vlastní divadlo a točí seriál Sestřičky, do kterého si ho vyprosily samy divačky. Z Modrého kódu totiž před časem sám vystoupil. „Jsem původně divadelní herec, nebyl jsem připravenej na přísun peněz ze seriálu. Tak jsem si pak zkusil se jich vzdát. A teď tady sedíme, protože jsem se vrátil. Ty dva roky, co jsem netočil, jsem sbíral bylinky a chodil s papírem do sběrného dvora,“ vtipkuje Marek Němec. „Věnoval jsem se divadlu a dětem, hrozně rychle rostou.“

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , herec Marek Němec , seriál Sestřičky online , talkshow online

reklama

Přečtěte si také

reklama