Celebrity

21. února 2021 05:59

Jana Divišová

Marek Němec šokoval diváky: Prozradil jméno oblíbené prostitutky. Rozpovídal se i o mládí v Chebu

Tak tomu říkáme odvaha. Herec Marek Němec prozradil v oblíbené talkshow něco, co by si mnozí jiní rozhodně netroufli hlavně proto, aby je nevláčel bulvár. Zmínil jméno své oblíbené prostitutky z mládí.

Marek Němec začal v pohodlné pohovce talkshow 7 pádů Honzy Dědka uvolněně vyprávět, že když se setkali v Chebu v „Rockáči“, byl on dospívající teenager, ona ztracená existence. „Co dělat v Chebu, když si v malém městě projdete všechny subkultury? Jezdíte na skateboardu, chodíte s prostitutkama do Rockáče (bar Jazz Rock Café – pozn.). Měl jsem oblíbenou, Angie, to byla chytrá holka. Doufám, že žije. Bylo mi patnáct, na triku jsem měl Lennyho Kravitze a ona byla smutná. Nic jsem s ní neměl, jen jsem si s ní povídal. Byla to studovaná holka, která ulítla na drogách. A já byl skateboardista maximálně s marihuanovým jointem,“ rozpovídal se herec, který momentálně láme srdce divaček v seriálu Sestřičky.

Přesvědčte se sami, tohle v talkshow na sebe nejspíš nikdy nikdo neprozradil:

Dospívání v Chebu bylo, zdá se, v jeho podání poměrně dobrodružná záležitost. „Později jsem chodil na diskotéky se zlatým řetězem, s rolákem a botama Fila,“ zavzpomínal na rané začátky devadesátek.

Dnes žije Marek Němec naprosto odlišně. Je ženatý, má dvě děti, vlastní divadlo a točí seriál Sestřičky, do kterého si ho vyprosily samy divačky. Z Modrého kódu totiž před časem sám vystoupil. „Jsem původně divadelní herec, nebyl jsem připravenej na přísun peněz ze seriálu. Tak jsem si pak zkusil se jich vzdát. A teď tady sedíme, protože jsem se vrátil. Ty dva roky, co jsem netočil, jsem sbíral bylinky a chodil s papírem do sběrného dvora,“ vtipkuje Marek Němec. „Věnoval jsem se divadlu a dětem, hrozně rychle rostou.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.