Martina Pártlová je těhotná. Rodíme stejně, napsala kamarádce Nikol Štíbrové

Zpěvačka Martina Pártlová bude matkou. Zařadí se tak mezi své kolegyně z populárního tria 3v1, které už děti mají. Herečka Veronika Arichteva nedávno porodila syna Luku a Nikol Štíbrová vychovává tříletého Mathiase a čeká druhého potomka. Dokonce to vypadá, že Martina s Nikol budou rodit ve stejnou dobu. „Vždycky jsem si přála s tebou sdílet JIPku po císaři,“ vtipkuje na sociálních sítích Štíbrová.

Martina těhotenství oznámila na svém Instagramu vtipným videem, u jehož natáčení prý vůbec netušila, že se tato scénka brzy stane realitou: „Jsem vám teda taky chtěla něco říct, já na tom mejdanu Evropy 2 byla taky. Tohle video je z dob, kdy sem vůbec netušila, že to bude za pár měsíců realita. Dle škodolibýho smíchu, Verča už asi jo. Bude mít toho nejlepšího tátu na světě a mamka se bude taky snažit, přísahám. Teď už jen dodělat ten vinnej sklep a je to komplet.“

Kolegyně a kamarádka Nikol Štíbrová zveřejnila na sociálních sítích komunikaci mezi holkami z 3v1, kde jim oznamuje, že je těhotná a že pravděpodobně v květnu a červnu nebude moci vystupovat na besedách. Pártlová jí v tu dobu odpověděla: „Tak to rodíme stejně!“

Není to tak dlouho, co Martina Pártlová oznámila, že jí lékaři odstranili nádor na tlustém střevě, naštěstí nebyl zhoubný. O to je její těhotenství větším překvapením. Na Instagramu jí k radostné zprávě gratuluje řada lidí. Mezi nimi i kamarádka Arichteva: „S Lukou už se strašně těšíme. Bereme holku i kluka. Kruh se uzavřel,“ píše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.