zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Míša Kuklová o manželství s Pomejem: Jednoho dne jsem si uvědomila, že umřu

Povídej s Míšou Kuklovou (zdroj: CNN Prima NEWS)
Povídej s Míšou Kuklovou (zdroj: CNN Prima NEWS)
Anna Lacinniková, kog , Vydáno: 08.01.2022
Herečka Michaela Kuklová otevřeně promluvila o manželství s Jiřím Pomejem, se kterým žila dlouhých třináct let. Celou tu dobu se ho snažila podporovat, jak jen to šlo. Ale jednoho dne ztratila všechny síly. Došlo jí, že to nezvládá a musí ze vztahu pryč. „Uvědomila jsem si, že umřu. Musela jsem se zachránit,“ vysvětlila Kuklová v pořadu Povídej. Deset let bojovala s milionovými dluhy, které po manželovi zdědila. Když už si myslela, že je po všem, udeřila zrádná nemoc.

reklama

Prvních několik let bylo manželství Míšy Kuklové a Jirky Pomeje šťastné. Herci se o svém vztahu nestyděli mluvit ani veřejně. „Náš vztah byl pevný po celou dobu. Věděli jsme, že držíme pospolu. Snažila jsem se pro něj být ve všem dokonalá: manželka, milenka i herečka. Jirka byl ale bohém. Odcházel ráno a vracel se v noci. Celý servis jsem tak obstarávala já,“ přiznala Kuklová

S Jiřím Pomeje se seznámila v devadesátých letech při natáčení filmu Playgirls 1 a 2. Poté spolu točili film Andělská tvář, kde hráli ústřední dvojici. A právě kvůli tomuto filmu vznikly problémy. Na povrch vyplavaly milionové dluhy, které Pomeje zadělal při natáčení snímku. „Jirka to udělal na fyzickou osobu a neřekl mi o tom. Tím pádem jsem spadla do toho, že dluhy přešly i na mě,“ vzpomínala na jedno ze svých nejhorších období života.

Manželství procházelo krizí. „Dokud jsem měla sílu mu pomáhat a táhnout ho, dělala jsem to. Pak jsem si ale uvědomila, že se utopíme oba,“ prozradila v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Kuklová.

Míša Kuklová promluvila o manželství s Jiřím Pomejem
Autor: profimedia Míša Kuklová promluvila o manželství s Jiřím Pomejem

Kuklová: Byl to boj o život, neviděla jsem světlo na konci tunelu 

Nastalo velmi strasující období. Kuklová se soudy pak bojovala dlouhých deset let. „Rozhodnutí soudu padlo třikrát, vždy jsem vyhrála. Jenže pak přišlo odvolání a celý proces jel od znova,“ upřesnila. Nemohla se vzdát. Věděla, že milionové dluhy by neovlivnily jen ji, ale i život její rodiny. „Vše, co bych vydělala, by šlo do exekuce, i můj rodinný dům. Ničilo by to mojí rodinu. Strach nad budoucností byl obrovský. Byl to pro mě boj o celý život,“ řekla herečka. 

V té době nemohla přijít svému už tehdejšímu exmanželovi na jméno. „Vše přišlo naráz. Hroutil se nám vztah a navíc jsem se dozvěděla o dluzích. Právník mi navíc řekl, že se takové soudy z 99 % nevyhrávají. V tu chvíli mě napadlo, že je lepší tady nebýt. Neviděla jsem světlo na konci tunelu,“ dodala Kuklová.

Míša Kuklová a Jiří Pomeje
Autor: profimedia.cz Míša Kuklová a Jiří Pomeje

Nakonec se však rozhodla nevzdávat se a dnes už má soudní spor úspěšně za sebou. Na celou situaci už se teď dívá úplně jinak a manželovi je za mnohé vděčná. „Zášť vůči němu nechovám. Ve chvíli, kdy jsem spor vyhrála, tak se mi to v hlavě přehodilo. Věděla jsem, že jsem daleko zocelenější a silnější,“ svěřila se herečka.

Sílu a odhodlání bojovat neztratila ani před rokem, kdy jí diagnostikovali rakovinu prsu. Kuklová přišla kvůli chorobě o obě ňadra. Podle ní mohly za rakovinu právě stresy spojené s Pomejem a dluhy. 

Míša Kuklová v pořadu CNN Prima NEWS Povídej.

Míša Kuklová o zákeřné rakovině: Věděla jsem, že přijde. S Pomejem to byl drsný stres

Na intimní rozhovory se vždy můžete podívat každou sobotu ve 22.30 na CNN. 

reklama

Související témata: Míša Kuklová , Jiří Pomeje , dluhy , exekuce , rakovina , smrt , Povídej , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama