Celebrity

8. ledna 2022 05:55

Anna Fedorov

Míša Kuklová o manželství s Pomejem: Jednoho dne jsem si uvědomila, že umřu

Herečka Michaela Kuklová otevřeně promluvila o manželství s Jiřím Pomejem, se kterým žila dlouhých třináct let. Celou tu dobu se ho snažila podporovat, jak jen to šlo. Ale jednoho dne ztratila všechny síly. Došlo jí, že to nezvládá a musí ze vztahu pryč. „Uvědomila jsem si, že umřu. Musela jsem se zachránit,“ vysvětlila Kuklová v pořadu Povídej. Deset let bojovala s milionovými dluhy, které po manželovi zdědila. Když už si myslela, že je po všem, udeřila zrádná

Prvních několik let bylo manželství Míšy Kuklové a Jirky Pomeje šťastné. Herci se o svém vztahu nestyděli mluvit ani veřejně. „Náš vztah byl pevný po celou dobu. Věděli jsme, že držíme pospolu. Snažila jsem se pro něj být ve všem dokonalá: manželka, milenka i herečka. Jirka byl ale bohém. Odcházel ráno a vracel se v noci. Celý servis jsem tak obstarávala já,“ přiznala Kuklová

S Jiřím Pomeje se seznámila v devadesátých letech při natáčení filmu Playgirls 1 a 2. Poté spolu točili film Andělská tvář, kde hráli ústřední dvojici. A právě kvůli tomuto filmu vznikly problémy. Na povrch vyplavaly milionové dluhy, které Pomeje zadělal při natáčení snímku. „Jirka to udělal na fyzickou osobu a neřekl mi o tom. Tím pádem jsem spadla do toho, že dluhy přešly i na mě,“ vzpomínala na jedno ze svých nejhorších období života.

Manželství procházelo krizí. „Dokud jsem měla sílu mu pomáhat a táhnout ho, dělala jsem to. Pak jsem si ale uvědomila, že se utopíme oba,“ prozradila v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Kuklová.

Kuklová: Byl to boj o život, neviděla jsem světlo na konci tunelu

Nastalo velmi strasující období. Kuklová se soudy pak bojovala dlouhých deset let. „Rozhodnutí soudu padlo třikrát, vždy jsem vyhrála. Jenže pak přišlo odvolání a celý proces jel od znova,“ upřesnila. Nemohla se vzdát. Věděla, že milionové dluhy by neovlivnily jen ji, ale i život její rodiny. „Vše, co bych vydělala, by šlo do exekuce, i můj rodinný dům. Ničilo by to mojí rodinu. Strach nad budoucností byl obrovský. Byl to pro mě boj o celý život,“ řekla herečka.

V té době nemohla přijít svému už tehdejšímu exmanželovi na jméno. „Vše přišlo naráz. Hroutil se nám vztah a navíc jsem se dozvěděla o dluzích. Právník mi navíc řekl, že se takové soudy z 99 % nevyhrávají. V tu chvíli mě napadlo, že je lepší tady nebýt. Neviděla jsem světlo na konci tunelu,“ dodala Kuklová.

Nakonec se však rozhodla nevzdávat se a dnes už má soudní spor úspěšně za sebou. Na celou situaci už se teď dívá úplně jinak a manželovi je za mnohé vděčná. „Zášť vůči němu nechovám. Ve chvíli, kdy jsem spor vyhrála, tak se mi to v hlavě přehodilo. Věděla jsem, že jsem daleko zocelenější a silnější,“ svěřila se herečka.

Sílu a odhodlání bojovat neztratila ani před rokem, kdy jí diagnostikovali rakovinu prsu. Kuklová přišla kvůli chorobě o obě ňadra. Podle ní mohly za rakovinu právě stresy spojené s Pomejem a dluhy.

Na intimní rozhovory se vždy můžete podívat každou sobotu ve 22.30 na CNN.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.