Moderátorské hvězdy CNN Prima NEWS se nebojí odvázat

Markéta Fialová, Pavlína Wolfová nebo Jiří Ježek. Tentokrát se v oblíbené soutěžní show Máme rádi Česko můžete těšit na moderátorské hvězdy reprezentující zpravodajství CNN Prima NEWS. Podívejte se, jak se do poměřování znalostí o Česko opřou v exkluzivních ukázkách.

Již během úvodního pozdravu kapitáni obou družstev neobvykle dbají na pečlivou výslovnost. Důvod je prostý. Všichni pozvaní hosté jsou totiž moderátoři zpravodajské stanice CNN Prima NEWS. A Vojta ani Kuba se, co se týče řeči, nechtějí nechat zahanbit. V červeném týmu Jakuba Prachaře bude soutěžit Markéta Fialová, Jiří Ježek a Lucie Hrdličková. Proti nim se postaví bílý tým pod vedením Vojty Kotka ve složení Pavlína Wolfová, Josef Hanzlík a Soňa Porupková.

Co si Markéta Fialová myslí o panu Boučkovi?

Právě Soňa, která spolu s Liborem Boučkem moderuje na CNN Prima NEWS ranní pořad Nový den, dostane hned v úvodu zajímavou otázku. Kupodivu však ne od moderátora Libora, nýbrž od Jakuba Prachaře, který se hned po představení hostů trpělivě hlásí o slovo jako ve škole. „Mohli byste nám všichni říct, co si myslíte o panu Boučkovi? Jaký to je s tímhle člověkem spolupracovat?“ směřuje otázku již přímo na Soňu. „Naprosto vynikající člověk, moderátor, Bůh! Dál už nebudu komentovat,“ pěje jen samé ódy na svého kolegu. „Stačí, stačí!“ skáče jí do řeči sám Libor a uděluje týmu imaginární dva body. Ty nakonec získává i soupeřící tým, protože ostřílená Markéta Fialová neváhá použít stejnou taktiku a pokračuje ve chvále: „Libor je prostě o patro výš, tam rozvine ještě další své schopnosti.“ Tazatel Kuba nakonec ještě přidá další osobní hodnocení Libora. „Já jsem si o tobě teď právě začal myslet, že seš opravdu ale kvalitní člověk! Gentleman.“

Poznají moderátoři svého kolegu?

Že jsou hosté moderátorští profíci každým coulem, kteří se nebojí protiargumentovat a stát si za svým, poznáme hned při první soutěži, kdy se Pavlína Wolfová pře s Liborem o správnou formulaci otázky.

Naopak menší problém má bílý tým při hádání žijící osobnosti, kdy jim protihráči mohou odpovídat pouze ano/ne. O to hůř, že se jedná o jejich kolegu Romana Šebrleho. Na základě položených otázek a odpovědí z toho chudák Roman nevychází úplně nejlépe. „Co si z dnešního pořadu Roman odnese: Už dávno není mladý, v žádným případě není vysoký a vůbec není seriózní,“ shrnuje celkové hodnocení Libor.

Exkluzivní ukázka: Uhodnou moderátoři CNN Prima NEWS svého kolegu?

Hromosvod Pepa Hanzlík

Libor nezapomene poukázat na jednu výškovou anomálii v týmu Vojty Kotka. Naráží tak na vysokého moderátora počasí Pepu Hanzlíka. „Ale on je totiž nebi blíž,“ vidí v tom spojitost Kuba. „Je to pravda, že on dokáže i změnit to počasí. Jenom rukou ho dokáže změnit. Že on odsune ty mraky,“ chytí se této teorie Libor.

O nejvtipnější komentář na toto téma se ale postará Vojta: „Pepa začínal jako hromosvod.“ „Podotýkám – nezačínal. To jsem občas doteďka,“ reaguje sám Pepa a Libor už jen dodává, že „hromosvodování“ dělá tedy stále ve svém volném čase.

V show opět nebudou chybět ani prekérní situace:

Soutěžní show Máme rádi Česko vás bude bavit v pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.