Celebrity

21. května 2021 06:01

Gabriela Kolinová

Bolestný rozchod Moniky Absolonové. Zažívá to, co kdysi Hornova první manželka

Když na prvního máje zpěvačka Monika Absolonová oznámila rozchod se svým partnerem, bývalým hokejistou Tomášem Hornou, s nímž má dva syny, pětiletého Tadeáše a dvouletého Matouše, pro mnohé to byl šok.

Ještě na začátku března přitom poskytli společný rozhovor pro IDNES.cz, kde jeden o druhém mluvil doslova v superlativech. „Děkuji ti, že jsem se díky tobě mohl stát lepším člověkem,“ vysekl ji kompliment Horna. „Miluji tě,“ zareagovala Monika. Vše se zdálo býti zalité sluncem, o to víc překvapivý a nečekaný jejich konec byl.

Dodnes se spekuluje, co za ním opravdu stojí. Zatímco hokejista zarytě mlčí, zpěvačka postupně odhaluje zákulisí partnerských problémů. „S každou informací o tom, co mi dělal Tomáš za zády, a dozvídám se každý den nové a nové věci, přichází úleva, že už spolu nejsme. Smutek se přetavuje v úžas z toho, že jsem netušila, co se odehrává. Lidé mi začali říkat: Věděla jsi tohle, tohle, tohle? A já koukám jako blázen. Přichází ujištění, že jsem udělala správně. Už mě nic nepřekvapí a nic mi neublíží. To jsem přesvědčená,“ naznačuje Monika, že chyba nebyla na její straně.

Spekuluje se například o tom, že Horna měl vypočítavě připravit svou vlastní babičku o střechu nad hlavou, ale mezi řádky lze vyčíst, že se zřejmě jednalo o nevěru a možná ne jedinou.

Celý život ji podváděl

Vypadá to, že se tak trochu opakuje historie a Monika zažívá to, co kdysi Hornova první manželka Jitka, když ji kvůli ní opouštěl. Tomáš ji ujistil, že se rozvádí a minulost má vyřešenou, včetně péče o dceru, kterou v manželství měl. Tuto verzi tehdy ještě jeho právoplatná manželka ovšem odsoudila a označila ho lháře. „O vztahu svého muže s Monikou Absolonovou jsem se dozvěděla až z novin. Ještě v době, kdy už spolu měli začít randit, se mnou manžel moc stál o druhé dítě,“ prohlásila Jitka s tím, že před zpěvačkou měl románek ještě s jinou ženou, což mu ale dokázala odpustit. Další nevěru už nikoliv. „Partnera si musím vážit. Vezmu-li v úvahu všechny okolnosti s touto kauzou spojené, také skutečnost, že se v jeho případě nejedná o první eskapádu, už nemám důvod vážit si ho,“ dodala rozhořčeně Hornová.

Podobnou zkušenost zřejmě nyní má i Monika. A to přitom ke svatbě neměli daleko. „Paradoxně ji chce víc Tomáš než já. Jeden sňatek už mám za sebou (jejím prvním manželem byl hokejista Václav Eiselt – pozn. red), tak na další netlačím. Ale když bude, tak to bude takové hezké vyvrcholení naší lásky,“ svěřila se zpěvačka po narození jejich druhého dítěte. Dnes je šťastná, že k tomu nakonec nedošlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.