Celebrity

18. září 2021 05:55

Nečekaná úchylka Milana Šteindlera. Naživo ji zakusí Sara Sandeva

Dvojka na zabití (3) - Fuj!

Milan Šteindler hraje v seriálu Dvojka na zabití vyšetřovatele Dlouhého. A ten má jednu velmi neobvyklou libůstku! Jakou? To brzy zjistí Sara Sandeva coby Karolína Světlá.

Vyšetřovatel Dlouhý (Milan Šteindler) je postarší chlápek, který už si v rámci služeb své odsloužil, proto si zbytek svých pracovní povinností před důchodem odkroutí v pohodlí kanceláře. Snad jeho jediná slabost ho vyžene z pohodlí kanceláře do terénu. Jaká? To brzy pozná Sara Sandeva alias Karolína Světlá. A vy se na to mrkněte v exkluzivní ukázce!

Rozervaný Rykl vyhledal pomoc

Martin Rykl (Jakub Prachař) konečně začíná chodit k psycholožce. Rázná Janáková se se svými pacienty příliš nemaže, a to je přesně to, co Rykl potřebuje. Janáková se rovnou pouští do Martinovy terapie – plánuje ho začlenit zpátky do života a ihned přichází s prvním úkolem.

Martin by se měl pokusit socializovat. S kým? Svoji první vlaštovku nezávazné konverzace vyšle směrem ke Karolíně, kterou tím skutečně zaskočí. Jak jejich první nepracovní hovor dopadne? Mohlo by to být i lepší…

Jaký případ bude Dvojka na zabití řešit tentokrát? Na ulici je objevena mrtvola muže bez dokladů a jakýchkoliv informací. Posléze se ukazuje, že muž žil dvojí život. Kdo stojí za jeho smrtí a jaký měl motiv? To bude muset zjistit Karolína Světlá a Martin Rykl.

Karolíně se po měsíci na pracovních cestách vrací maminka. Tu samozřejmě zajímá, jak se dceři daří v nové práci. Z toho, že je její dcera každý den ve společnosti Rykla, o němž se tvrdí leccos, není zrovna nadšená.

Sledujte video ze seriálu Dvojka na zabití:

3. epizodu seriálu Dvojka na zabití sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že svůj oblíbený krimiseriál můžete sledovat také on-line: