zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nesvačilová s Plouharem si v seriálu Slunečná střihnou hříšný tanec. Dají i zvedačku?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 19.10.2021
Vesnická slavnost se na Slunečné neobejde bez pořádné tancovačky a taky slavnostních krojů. Ze začátku to vypadá na pěkný poklidný obkročák, ale jakmile se do toho vloží Karolína (Denisa Nesvačilová) se Štěpánem (Jan Plouhar), tak se z toho stane pěkně hříšný tanec. Dívejte se na další epizodu seriálu Slunečná, kde si Karolína a Štěpán hodně vášnivě zatančí!

reklama

Jak už se ukázalo v minulé epizodě, Roman Maxa se dočista zbláznil. Jeho stav došel tak daleko, že má vidiny! Na Slunečné přestává být bezpečno, riziko necítí jen Týna, ale i Janek a všichni další. Roman nakonec zmizí a pátrat po něm bude policie. Nicméně nic není, jak se zdá….

Kratinovi jsou čím dál víc vedle z přítomnosti Bóny, která má kolem všeho řečí jak Palacký. Jenže co s ní provést?

Velké taneční číslo v seriálu Slunečná

Na Slunečné Julie připravuje velké představení, aby tak zachránila pověst svou i své matky Lídy a vytvořila místní slavnosti takové, aby na ně všichni v nejlepším vzpomínali! A protože na slavnosti je zván i hejtman, vše musí být bez chybičky. Zlatý hřeb slavností ale předvedou Kája se Štěpánem. Jejich herečtí představitelé také zavzpomínali na to, jak se na velké taneční číslo připravovali.

„Zkoušeli jsme den před samotným natáčením pár hodin. Dělali jsme, co jsme mohli, hlavně Denisa. Tu zvedačku jsme ale nakonec obstojně dali,“ přiznává Jan Plouhar, kterému pro jistotu záda kryly štafle. „Ano, byli jsme jako Štaflík a Špagetka,“ směje se Denisa Nesvačilová, které tak ke kýžené zvedačce dopomohly šprušle od štaflí. „Jo, mně se ještě dvě hodiny po natáčení klepaly ruce, tak jsem se bál, abych ji neupustil. Jinak to bylo fajn, super komparz kolem. Vůbec jsme se nestyděli, bylo to naprosto perfektní,“ říká se smíchem herec.

Hříšná romantika v krojích
Autor: FTV Prima/ Slunečná Hříšná romantika v krojích

„Asi jsme to zahráli dobře. To finále bylo velkolepé, a kdyby to Baby viděla, tak by určitě zahanbeně seděla v koutě,“ přemýšlí Denisa, která se od mládí věnovala gymnastice, a aby neměla ani deko navíc, raději se před natáčením vůbec nenasnídala. „To já jsem si dal, abych měl sílu,“ prozrazuje seriálový Štěpán a je mu i celkem líto, že svůj hříšný tanec neodtancovali celý. „Je to docela těžké a my jsme neměli na nazkoušení tolik času. I profi tanečníci by to zkoušeli týdny,“ přemýšlí.

Nesvačilová s Plouharem si střihnou hříšný tanec 3
Autor: FTV Prima/ Slunečná Nesvačilová s Plouharem si střihnou hříšný tanec 3

„Myslím, že jsme to se ctí nějak odhopsali a kouzlo střihu udělá své,“ spoléhá se smíchem na střihače seriálová Karolína. „A když ještě vidíte, že se na vás koukají herci z Národního divadla, před kterými se člověk nechce ztrapnit, jen když má mluvit, natož tančit… Navíc počasí nám moc nepřálo, trochu sprchlo a pak to pěkně klouzalo, takže jsem na Honzu jednou hodila takzvaný granát a ten už mě pak jen chytal. Myslím, že jsem mu trochu odřela nos,“ prozrazuje Denisa a je ráda, že má tohle natáčení za sebou. 

Nesvačilová s Plouharem si střihnou hříšný tanec 24
Autor: FTV Prima/ Slunečná Nesvačilová s Plouharem si střihnou hříšný tanec 24

Na taneční číslo Káji a Štěpána se podívejte v další epizodě seriálu Slunečná v úterý ve 20:15 na Primě! 

 

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , obkročák , slunečná online , iprima.cz slunecna , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama