zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Neumannová slaví 15 let od zlata v Turíně a dojemné scény s dcerkou. Z holčičky je krásná slečna!

Kateřina Neumannová se vítá se svou dcerou
Autor: profimedia Kateřina Neumannová se vítá se svou dcerou
Lenka Nováková , Vydáno: 24.02.2021
Jedna z našich nejslavnějších sportovkyň, Kateřina Neumannová, slaví patnáct let od zisku slavného zlata na zimních olympijských hrách v Turíně, kterým zakončila kariéru. Tehdy byli televizní diváci svědky dojemné scény, kdy za ní těsně po vítězství běžela její malá dcerka. Jak vypadá dcera Lucie teď? Už je jí sedmnáct let.

reklama

Neumannová závodila 24. února 2006 v Turíně na 30 kilometrů. Tehdy to pro ni byla vůbec poslední šance na to, aby si odvezla zlatou olympijskou medaili, která jí do té doby ve sbírce úspěchů chyběla. A dokázala to. V neuvěřitelném finiši nečekaně předběhla obě své soupeřky a vyhrála. Tenkrát celou Českou republiku dojala scéna, kdy za ní ihned po vítězství běžela její dcera Lucie.

Nečekaná olympijská návštěva dojala celé Česko

Pár sekund po závodu Neumannová památně slavila s tříletou dcerkou. „To, že se v cíli objevila moje Lucka, je pro mě dodnes nepochopitelné, protože tyto prostory jsou uzavřené všem smrtelníkům kromě závodníků. Nebýt toho, že je to v Itálii, kde jsou pořadatelé na děti úplně jinak naladěni, a že tam byla chůva Lucky a nikdo to neplánoval, nešlo by to. Spojil se mi nejhezčí moment sportovní kariéry s tím osobním,“ prozradila Neumannová České televizi.

Kateřina Neumannová s dcerou Lucií
Autor: profimedia Kateřina Neumannová s dcerou Lucií

Lyžařská legenda Kateřina Neumannová se ve svých osmačtyřiceti letech může pyšnit krásnou dcerou. Mnozí by hádali, že se Lucie bude věnovat stejnému sportu jako její maminka. Sedmnáctiletá slečna ale dala přednost tenisu a několik měsíců v roce tráví na kurtech na Floridě. Kateřina Neumannová ji velice podporuje. Dceru Lucii má s Josefem Jindrou, se kterým dlouhá léta nežije. 

reklama

Související témata: Kateřina Neumannová , dcera , zlato v Turíně

reklama

Přečtěte si také

reklama