Celebrity

24. února 2021 12:02

Petra Kloidová

Neumannová slaví 15 let od zlata v Turíně a dojemné scény s dcerkou. Z holčičky je krásná slečna!

Jedna z našich nejslavnějších sportovkyň, Kateřina Neumannová, slaví patnáct let od zisku slavného zlata na zimních olympijských hrách v Turíně, kterým zakončila kariéru. Tehdy byli televizní diváci svědky dojemné scény, kdy za ní těsně po vítězství běžela její malá dcerka. Jak vypadá dcera Lucie teď? Už je jí sedmnáct let.

Neumannová závodila 24. února 2006 v Turíně na 30 kilometrů. Tehdy to pro ni byla vůbec poslední šance na to, aby si odvezla zlatou olympijskou medaili, která jí do té doby ve sbírce úspěchů chyběla. A dokázala to. V neuvěřitelném finiši nečekaně předběhla obě své soupeřky a vyhrála. Tenkrát celou Českou republiku dojala scéna, kdy za ní ihned po vítězství běžela její dcera Lucie.

Nečekaná olympijská návštěva dojala celé Česko

Pár sekund po závodu Neumannová památně slavila s tříletou dcerkou. „To, že se v cíli objevila moje Lucka, je pro mě dodnes nepochopitelné, protože tyto prostory jsou uzavřené všem smrtelníkům kromě závodníků. Nebýt toho, že je to v Itálii, kde jsou pořadatelé na děti úplně jinak naladěni, a že tam byla chůva Lucky a nikdo to neplánoval, nešlo by to. Spojil se mi nejhezčí moment sportovní kariéry s tím osobním,“ prozradila Neumannová České televizi.

Lyžařská legenda Kateřina Neumannová se ve svých osmačtyřiceti letech může pyšnit krásnou dcerou. Mnozí by hádali, že se Lucie bude věnovat stejnému sportu jako její maminka. Sedmnáctiletá slečna ale dala přednost tenisu a několik měsíců v roce tráví na kurtech na Floridě. Kateřina Neumannová ji velice podporuje. Dceru Lucii má s Josefem Jindrou, se kterým dlouhá léta nežije.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.