Celebrity

31. října 2021 20:59

Gabriela Kolinová

Pád lanovky na Ještědu: V druhé kabině byla rodina známého herce

Chvíle strachu si prožil herec David Novotný – zatímco on trávil neděli v práci, jeho rodina vyrazila na výlet na Ještěd. Novotného manželka s dětmi byla v lanovce, která na laně naštěstí zůstala viset. I tak to musel být velmi nepříjemný zážitek.

Podle příspěvků na Twitteru, které herec zveřejnil, se rodina z kabiny dostala slaňováním po hasičského žebříku bezpečně dolů.

Pod příspěvek hereckého kolegy Ladislava Hampla Novotný napsal: „Hádej, kam si rodina (beze mě, mám práci) dneska vyrazila na výlet?“ Hampl mu napsal, že doufá, že jsou v pořádku. „Slaňovali a lezli po hasičském žebříku.“

Herec záchranářům posléze poděkoval. „Děkuji za vaši práci,“ napsal Novotný. Redakce Showtime se ho snažila kontaktovat, ale k situaci se už nechtěl vracet.

Na liberecké lanovce na Ještěd došlo v neděli odpoledne k pádu kabiny směřující dolů. Při tragické události zemřel strojvedoucí, který byl jejím jediným pasažérem. Čtrnáct cestujících včetně strojvedoucího z protijedoucí kabiny, která nespadla, záchranáři evakuovali. Tito lidé nebyli zraněni a byli v péči psychologů. Policie oznámila, že pád lanovky vyšetřuje jako podezření z obecného ohrožení. Více si přečtěte ZDE.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.