Celebrity

15. října 2021 05:11

Petr Vaněk pozval Prachařovou na zmrzku. Došlo i na bráchu Kubu, s ním vychovával dítě

Kecy Taxi - Petr Vaněk zná recept na nejlepší tvaroh a během jízdy se neubrání flirtu s Prachařovou

Herec Petr Vaněk je v seriálech televize Prima stálicí. V poslední době hraje v kriminálce Dvojka na zabití originálního patologa Plevu, zahrál si ale i v lékařském dramatu Sestřičky Modrý kód nebo komediálním díle Tátové na tahu. Při natáčení Dvojky na zabití ho v taxíku v rámci projektu Kecy Taxi vyzpovídala Mariana Prachařová, s jejímž bratrem Jakubem stojí Vaněk před kamerou již podruhé.

Petr Vaněk alias patolog Pleva je v seriálu nepřehlédnutelná figurka. Jeho vzhled dokonce dolaďoval sám herec. „Těšilo mě, že jsme vizáž mohli prosadit. Postava tam není tak často, ale když už je, aby byla výrazná,“ popisuje s tím, že typické brýle a kšiltovka jsou z jeho vlastních zdrojů.

Dvojka na zabití: Vaněk a Prachař?

S Marianou Prachařovou si v taxi popovídal nejen o seriálu Dvojka nad hlavou, ale také o spolupráci s jejím bratrem Jakubem, který ve Dvojce hraje rozervaného detektiva Martina Rykla. „Kuba Prachař je v seriálu skvělej. My se máme moc rádi, dokonce jsme spolu točili na Primě seriál Tátové na tahu, kde jsme hráli homosexuální pár vychovávající děti. My se máme na place rádi,“ přiznává.

Marianě nakonec prozradil recept na nejlepší a nejzdravější tvaroh se lněným semínkem a lněným olejem a také to, na jakých prknech, co znamenají svět, jej mohou diváci právě teď vidět! Jestli vás Kecy Taxi baví, mrkněte se na další videa na stránce o pořadu Dvojka na zabití.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.