zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petr Vaněk pozval Prachařovou na zmrzku. Došlo i na bráchu Kubu, s ním vychovával dítě

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová, foto: FTV Prima , Vydáno: 15.10.2021
Herec Petr Vaněk je v seriálech televize Prima stálicí. V poslední době hraje v kriminálce Dvojka na zabití originálního patologa Plevu, zahrál si ale i v lékařském dramatu Sestřičky Modrý kód nebo komediálním díle Tátové na tahu. Při natáčení Dvojky na zabití ho v taxíku v rámci projektu Kecy Taxi vyzpovídala Mariana Prachařová, s jejímž bratrem Jakubem stojí Vaněk před kamerou již podruhé.

reklama

Petr Vaněk alias patolog Pleva je v seriálu nepřehlédnutelná figurka. Jeho vzhled dokonce dolaďoval sám herec. „Těšilo mě, že jsme vizáž mohli prosadit. Postava tam není tak často, ale když už je, aby byla výrazná,“ popisuje s tím, že typické brýle a kšiltovka jsou z jeho vlastních zdrojů.

Dvojka na zabití: Vaněk a Prachař?

S Marianou Prachařovou si v taxi popovídal nejen o seriálu Dvojka nad hlavou, ale také o spolupráci s jejím bratrem Jakubem, který ve Dvojce hraje rozervaného detektiva Martina Rykla. „Kuba Prachař je v seriálu skvělej. My se máme moc rádi, dokonce jsme spolu točili na Primě seriál Tátové na tahu, kde jsme hráli homosexuální pár vychovávající děti. My se máme na place rádi,“ přiznává. 

Petr Vaněk v seriálu Tátové na tahu.
Autor: FTV Prima Petr Vaněk v seriálu Tátové na tahu.

Marianě nakonec prozradil recept na nejlepší a nejzdravější tvaroh se lněným semínkem a lněným olejem a také to, na jakých prknech, co znamenají svět, jej mohou diváci právě teď vidět! Jestli vás Kecy Taxi baví, mrkněte se na další videa na stránce o pořadu Dvojka na zabití. 

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , FTV Prima , Prima pauza , dvojka na zabití online , seriál dvojka na zabití , Petr Vaněk

reklama

Přečtěte si také

reklama