zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Je to venku! Písařovicová s Prachařem oznámili místo svatebního obřadu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá , Vydáno: 06.05.2021
Moderátorka Daniela Písařovicová oslnila vědomostmi i pohotovostí Jakuba Prachaře natolik, že spolu naplánovali svatbu. Jiskra přeskočila během natáčení show Máme rádi Česko, kde Písařovicová stanula po boku Prachaře v roli soutěžící.

reklama

Moderátorka Daniela Písařovicová dokázala během natáčení dalšího dílu vědomostní show Máme rádi Česko to, co nedokázal nikdo před ní. Předčila kapitána Jakuba Prachaře v pohotovosti při odpovídání na soutěžní otázky! 

„Danielo, ty jsi nádherná. Zároveň nechutně inteligentní,“ svěřil před kamerami Prachař národu a povolil uzdu romantickým představám. Komplimenty během vyznání nešetřil. „Takhle vám to řeknu, až se jednou vezmeme, já si nechám tvoje jméno…“ zasnil se lehce růžolící Jakub Prachař. 

Jakub Písařovic

„Jakub Písařovic,“ představuje se v zápětí svým budoucím jménem. Moderátor Libor Bouček neváhá a zkouší kolegu znovu uvést i s novým příjmením: „Jakub Písařovic. No říká se to hůř, teda jako musím říct. Ale zvyknu si na to a těší mě to, že ses takhle rozhodl. Gratuluju!“

Jak na nečekanou a hlavně veřejnou chvilku romantiky zareagovala Daniela Písařovicová? „Táta bude rád. Tati, slyšíš to?... A bude to v Peci,“ nenechala se zaskočit zkušená moderátorka a ještě upřesnila, kde by mohla svatba proběhnout. Právě k Peci pod Sněžkou má totiž Jakub Prachař už od dětství blízky vztah. „A máme to, je to domluvený,“ souhlasil Prachař.

Daniela Písařovicová s Jakubem Prachařem v show Máme rádi Česko.
Autor: FTV Prima Daniela Písařovicová s Jakubem Prachařem v show Máme rádi Česko.

Daniela Písařovicová zaválela i po zbytek soutěže. „Danielo, děkujeme, to je poprvé v historii tohoto pořadu, kdy se Jakub Prachař ani jednou nedostal ke slepé mapě,“ vysekl poklonu moderátorce i kapitán protihráčů Vojta Kotek.

S Danielou Písařovicovou v týmu Jakuba Prachaře změří vědomosti Richard Krajčo a Jaroslav Svěcený. Proti nim se v týmu Vojty Kotka postaví manželé Jiří Langmajer a Adéla Gondíková a bývalá biatlonová královna a moderátorka Gabriela Koukalová.

Premiérový díl zábavného pořadu Máme rádi Česko sledujte v pátek 7. května ve 20:15 na Primě!

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Daniela Písařovicová , Jakub Prachař , svatba , show Máme rádi Česko online , vojta kotek

reklama

Přečtěte si také

reklama