Je to venku! Písařovicová s Prachařem oznámili místo svatebního obřadu

Máme rádi Česko IX (10) - Svatba Písařovicové s Prachařem?

Moderátorka Daniela Písařovicová oslnila vědomostmi i pohotovostí Jakuba Prachaře natolik, že spolu naplánovali svatbu. Jiskra přeskočila během natáčení show Máme rádi Česko, kde Písařovicová stanula po boku Prachaře v roli soutěžící.

Moderátorka Daniela Písařovicová dokázala během natáčení dalšího dílu vědomostní show Máme rádi Česko to, co nedokázal nikdo před ní. Předčila kapitána Jakuba Prachaře v pohotovosti při odpovídání na soutěžní otázky!

„Danielo, ty jsi nádherná. Zároveň nechutně inteligentní,“ svěřil před kamerami Prachař národu a povolil uzdu romantickým představám. Komplimenty během vyznání nešetřil. „Takhle vám to řeknu, až se jednou vezmeme, já si nechám tvoje jméno…“ zasnil se lehce růžolící Jakub Prachař.

Jakub Písařovic

„Jakub Písařovic,“ představuje se v zápětí svým budoucím jménem. Moderátor Libor Bouček neváhá a zkouší kolegu znovu uvést i s novým příjmením: „Jakub Písařovic. No říká se to hůř, teda jako musím říct. Ale zvyknu si na to a těší mě to, že ses takhle rozhodl. Gratuluju!“

Jak na nečekanou a hlavně veřejnou chvilku romantiky zareagovala Daniela Písařovicová? „Táta bude rád. Tati, slyšíš to?... A bude to v Peci,“ nenechala se zaskočit zkušená moderátorka a ještě upřesnila, kde by mohla svatba proběhnout. Právě k Peci pod Sněžkou má totiž Jakub Prachař už od dětství blízky vztah. „A máme to, je to domluvený,“ souhlasil Prachař.

Daniela Písařovicová zaválela i po zbytek soutěže. „Danielo, děkujeme, to je poprvé v historii tohoto pořadu, kdy se Jakub Prachař ani jednou nedostal ke slepé mapě,“ vysekl poklonu moderátorce i kapitán protihráčů Vojta Kotek.

S Danielou Písařovicovou v týmu Jakuba Prachaře změří vědomosti Richard Krajčo a Jaroslav Svěcený. Proti nim se v týmu Vojty Kotka postaví manželé Jiří Langmajer a Adéla Gondíková a bývalá biatlonová královna a moderátorka Gabriela Koukalová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.