Celebrity

27. října 2021 05:51

Ženy, nikdy nechoďte nahé po poli, varuje Kateřina Marie Fialová. Proč?

Hvězdy nad hlavou - Kateřina M. Fialová ukáže úskalí nahoty při scéně jak z Titaniku

Tenhle díl seriálu Hvězdy nad hlavou byl pořádně žhavý. Jirka (Roman Vojtek) a Táňa (Kateřina Marie Fialová) si v něm rozhodli na vlastní kůži vyzkoušet ikonickou scénu z romantického snímku Titanic, kdy Rose a Jack v podání Kate Winslet a Leonarda DiCapria tráví vášnivou noc v kočáře. Co se zadrhlo? Odpoví Kateřina Marie Fialová v dalším vydání Prima Pauzy!

Pokud si vybavíte tuto vášnivou scénu z Titaniku, určitě víte, že na atmosféři jí přidává hlavně zapocené okénko kočáru. A právě o podobný efekt se snažili i herci. Jak ale vysvětluje Kateřina Marie Fialová, nebylo to ani nutné.

Titanic nebo Hvězdy nad hlavou?

„V kočáře bylo vedro, bylo to opravdu jako v Titanicu. My jsme tam jen přidýchávali, abychom mohli udělat klasickou scénu s rukou. Ono to ale v jednu chvíli vůbec nebylo potřeba,“ popisuje.

Jak na natáčení romantické scény vzpomíná? Romantika to byla sice perfektní, pro Kateřinu Marii Fialovou ale zejména poučná. A o svoji ne zcela pozitivní zkušenost se s vámi ráda podělí. Oč se jedná? Odpověď se dozvíte ve videu!

Další zábavná bonusová videa si prohlédněte na stránce o pořadu Hvězdy nad hlavou!