Celebrity

1. září 2021 06:03

Gabriela Kolinová

První školní den dětí celebrit. Jak vnímají nařízení? Tomáš Klus a jeho Josefína se jen diví

Prázdniny skončily a děti se vrátily do školních lavic. Dnešní velký den se svými ratolestmi prožívala i řada známých tváří. Slavnostní chvíle někteří pyšní rodiče zdokumentovali a nasdíleli na sociální sítě. Jak jejich dítka prožívala první den? Podívejte se na video.

Fotky z prvního školního dne sdílela třeba Michaela Ochotská, modelka Simona Krainová a Jitka Boho, moderátor Leoš Mareš nebo bývalá miss Lucie Křížková, která zároveň přidala i vzpomínku z loňského roku, kde je i její manžel David Křížek.

Všechny děti, kromě prvňáčků, se musely první den školy testovat a na chodbách a ve společných prostorech školy budou muset nosit roušky. Jak to bude s testováním? Podrobnější pravidla si můžete přečíst tady.

Tomáš Klus: Nařízením rozumím i nerozumím

Jak nařízení vnímají děti známých osobností? Například osmiletá dcera Tomáše Kluse Josefína pravidlům moc nerozumí. Na dotaz, zda chápe, proč musí nosit roušky, stydlivě odpovídá: „Jo i ne, moc ne.“ A stejně to má i její táta, zpěvák Tomáš Klus. „Já tomu rozumím a zároveň tomu nerozumím, protože pak přicházejí ty paradoxy, že ve třídě je to v pohodě a na chodbě ne,“ prozradil v pořadu Showtime. „To pak si říkáš: Jo jasně, já vím, takhle to na nikoho neflusnu a nikdo to neflusne na mě, ale já flušu úplně stejně ve třídě i na chodbě, takže to je těžký,“ dodal s podivem.

Pravidelný režim po prázdninách začal i u zpěvačky Moniky Absolonové. Její starší syn Tadeáš nastoupil posledním rokem do školky. „Táda, ten bude úplně šťastný, tomu se hlavně rozjedou i kroužky, takže fotbal a takový cvičení. Ještě bych je ráda přihlásila na nějaký kroužek, kde by se vyřvali, aby doma řvali míň,“ prozradila se smíchem zpěvačka, která vyjádřila trochu obavy z povinné školní docházky, která je čeká příští rok. „Nevím, co nás vlastně čeká a trošku se toho bojím.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.