Celebrity

1. září 2021 06:01

Petra Kloidová

Monika Absolonová o rozchodu: Když jsem zamilovaná, přehlížím i to, co přehlížet nemám

Zpěvačka Monika Absolonová nedávno ukončila šestiletý vztah s bývalým hokejistou Tomášem Hornou, s kterým si pořídila dvě děti. Jak sama naznačila na sociálních sítích, za krachem jejich vztahu stály četné nevěry a lži jejího partnera. Absolonová bere rozchod s otcem jejich dětí s humorem, hodně zhubla a rozkvetla.

Oblíbená zpěvačka, herečka a moderátorka Monika Absolonová se letos na jaře za dramatických okolností rozešla se svým životním partnerem a otcem svých dětí, těžce zadluženým hokejistou Tomášem Hornou.

Rozchodová dieta zabrala

Krach jejich partnerství Monice přece jen přinesl něco pozitivního. „Po koronáči jsem nevypadala úplně jako rozkvetlá, ale pak jsem se rozešla, a já po rozchodu vždycky vypadám líp,“ svěřuje se Monika. Během pandemie také razantně změnila účes, po platinovém mikádu si tak zničila vlasy, že musela jít na krátký sestřih, který jí moc sluší. Klučičí sestřih ještě zvýraznil její skvělou postavu, kterou získala právě kvůli bolestivému rozchodu. „Já jsem nevěděla, že ten rozchod přijde, tak jsem si ještě týden předtím koupila takovou dietu, že jsem už jako opravdu tlustá a že se blíží otevření divadel a sezona, tak abych jako zhubla,“ popisuje sympatická zpěvačka dnes již s humorem.

Rozchodem se člověk může zbavit problému, říká Absolonová

S rozchodem je viditelně smířená. „Rozchod je vždycky smutný, zvláště když jsou v něm děti,“ říká Monika, zároveň však velice smířlivě dodává, že někdy také člověk zjistí, že se zbavil nějakého problému, a vlastně se mu uleví. „A to se právě stalo mně.“

Jan Kraus se v pořadu Show Jana Krause rozhodl v jejím problému trochu porýpat. Kde je podle Moniky Absolonové problém? „Bude mi pětačtyřicet a trochu jsem v těch vztazích zatápala, no,“ nenechala se vykolejit půvabná zpěvačka a s úsměvem dodává, že jí ale nikdo nemůže upřít, že se opravdu snažila. „Určitě bude nějaká chybka i u mě, i když teda myslím, že ne moc… myslím, že mám jednu takovou zásadní chybku, a to je, že jsem vždycky tak šťastná, že jsem zamilovaná, že absolutně přehlížím věci, které bych přehlížet neměla,“ zamyslela se zpěvačka.

Když na sociálních sítích odhalila, že se s Tomášem Hornou rozešla, psala o sobě, že má rozbombardované srdce, zároveň také naznačila, jaké problémy její vztah potkaly. „Já mám svědomí čisté, nikdy jsem nikomu nic neprovedla, ani v tomhle vztahu, ani v jiném. Myslím, že bude trvat, než se z toho dostanu. Mám rozbombardovaný srdce. Mrzí mě to, protože jsem měla sen o velké šťastné rodině. Vždycky je to určitá prohra, vždycky máte nějaký problémy, ale nechcete je ventilovat, snažíte se a pak zjistíte, že to nejde,“ prozradila Absolonová během prvních týdnů, kdy média řešila jejich rozchod.

Premiéru Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. září ve 21:35 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.