zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Monika Absolonová o rozchodu: Když jsem zamilovaná, přehlížím i to, co přehlížet nemám

Lenka Nováková , Vydáno: 01.09.2021
Zpěvačka Monika Absolonová nedávno ukončila šestiletý vztah s bývalým hokejistou Tomášem Hornou, s kterým si pořídila dvě děti. Jak sama naznačila na sociálních sítích, za krachem jejich vztahu stály četné nevěry a lži jejího partnera. Absolonová bere rozchod s otcem jejich dětí s humorem, hodně zhubla a rozkvetla.

reklama

Oblíbená zpěvačka, herečka a moderátorka Monika Absolonová se letos na jaře za dramatických okolností rozešla se svým životním partnerem a otcem svých dětí, těžce zadluženým hokejistou Tomášem Hornou.

Absolonová má s Hornou dva malé syny
Autor: profimedia/ FTV Prima Absolonová má s Hornou dva malé syny

Rozchodová dieta zabrala

Krach jejich partnerství Monice přece jen přinesl něco pozitivního. „Po koronáči jsem nevypadala úplně jako rozkvetlá, ale pak jsem se rozešla, a já po rozchodu vždycky vypadám líp,“ svěřuje se Monika. Během pandemie také razantně změnila účes, po platinovém mikádu si tak zničila vlasy, že musela jít na krátký sestřih, který jí moc sluší. Klučičí sestřih ještě zvýraznil její skvělou postavu, kterou získala právě kvůli bolestivému rozchodu. „Já jsem nevěděla, že ten rozchod přijde, tak jsem si ještě týden předtím koupila takovou dietu, že jsem už jako opravdu tlustá a že se blíží otevření divadel a sezona, tak abych jako zhubla,“ popisuje sympatická zpěvačka dnes již s humorem.

Rozchodem se člověk může zbavit problému, říká Absolonová

S rozchodem je viditelně smířená. „Rozchod je vždycky smutný, zvláště když jsou v něm děti,“ říká Monika, zároveň však velice smířlivě dodává, že někdy také člověk zjistí, že se zbavil nějakého problému, a vlastně se mu uleví. „A to se právě stalo mně.“

Absolonová kvůli rozchodu hodně zhubla a moc jí to sluší
Autor: profimedia/ FTV Prima Absolonová kvůli rozchodu hodně zhubla a moc jí to sluší

Jan Kraus se v pořadu Show Jana Krause rozhodl v jejím problému trochu porýpat. Kde je podle Moniky Absolonové problém? „Bude mi pětačtyřicet a trochu jsem v těch vztazích zatápala, no,“ nenechala se vykolejit půvabná zpěvačka a s úsměvem dodává, že jí ale nikdo nemůže upřít, že se opravdu snažila. „Určitě bude nějaká chybka i u mě, i když teda myslím, že ne moc… myslím, že mám jednu takovou zásadní chybku, a to je, že jsem vždycky tak šťastná, že jsem zamilovaná, že absolutně přehlížím věci, které bych přehlížet neměla,“ zamyslela se zpěvačka.

Zpěvačka se objeví v Show Jana Krause
Autor: profimedia/ FTV Prima Zpěvačka se objeví v Show Jana Krause

Když na sociálních sítích odhalila, že se s Tomášem Hornou rozešla, psala o sobě, že má rozbombardované srdce, zároveň také naznačila, jaké problémy její vztah potkaly. „Já mám svědomí čisté, nikdy jsem nikomu nic neprovedla, ani v tomhle vztahu, ani v jiném. Myslím, že bude trvat, než se z toho dostanu. Mám rozbombardovaný srdce. Mrzí mě to, protože jsem měla sen o velké šťastné rodině. Vždycky je to určitá prohra, vždycky máte nějaký problémy, ale nechcete je ventilovat, snažíte se a pak zjistíte, že to nejde,“ prozradila Absolonová během prvních týdnů, kdy média řešila jejich rozchod.

Premiéru Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. září ve 21:35 na Primě

Zpěvačka Monika Absolonová se rozešla s partnerem Tomášem Hornou a jen září.

Monika Absolonová či Radka Třeštíková. Tyto ženy letos ukončily vztah. Proč?

 

Trio Absolonová, Krpálek a Prskavec v Show Jana Krause.

Exkluzivní ukázka: Hudební trio Absolonová, Krpálek a Prskavec vystoupí u Krause

reklama

Související témata: Show Jana Krause , Monika Absolonová , Show Jana Krause , Tomáš Horna

reklama

Přečtěte si také

reklama