Exkluzivní ukázka: Hudební trio Absolonová, Krpálek a Prskavec vystoupí u Krause

Hudební trio Absolonová, Krpálek, Prskavec

Čtete správně. Zlatí hoši z Tokia zapějí v triu s Monikou Absolonovou. Stane se to v premiérové Show Jana Krause na Primě. Podívejte se na neuvěřitelný výkon už teď v exkluzivní ukázce ze show!

První zářijovou středu rozzáří talkshow Jana Krause olympijští vítězové Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec. Sportovci totiž vybojovali na letošních letních olympijských hrách v Tokiu zlatou medaili, Lukáš v judu a Jiří ve vodním slalomu. „U nás v judu je olympiáda taková opatrná a spíš se to rozjíždí až v prodloužení,“ říká Lukáš v odpovědi na poznámku Jana Krause, že při sledování zápasů v judu čekal, kdy už konečně začne pořádná rvačka, ale zápasníci se stále jen postrkovali.

On sám se podle svých slov rád pere na zemi. „Mezi klukama jsem tím známý, takže se se mnou nechtějí prát na zemi,“ dodává s úsměvem dvojnásobný olympijský vítěz.

Drama na vodě

Určité nejasnosti má však Jan Kraus i ve vodním slalomu, a tak se od Jiřího dozvíme například to, že vodní proud není stále stejný. „Jde o to, aby se měnil jen v rámci nějakých mezí. Rychlost proudu se měří a dělá se to tak, aby to bylo regulérní,“ vysvětluje kajakář.

„A to, že se rychlost mění, je potřeba, jinak bychom to měli všichni úplně stejný a chyběla by tam reakce závodníka na měnící se vodu.“ Jiřího silnou stránkou je to, že si dokáže naplánovat nejkratší cestu. „Jsem takovej drzej, protože si zkracuju cestu, abych dohnal to, že nemám zas tolik síly,“ komentuje to borec, který pochází z rodiny kajakáře Jiřího Prskavce staršího, který se rovněž dvakrát účastnil olympiády, v Atlantě a v Sydney. „Oba moji rodiče jezdili na vodě.“ Lukáše a Jiřího spojuje nejen účast a vítězství na letošních hrách, ale jsou dlouholetými přáteli a také šťastnými manželi a otci.

„Chtěl jsem, aby to bylo krásný a aby to byl zážitek, na který budeme rádi vzpomínat,“ prozrazuje Lukáš a Jiří přiznává, že při námluvách využil k odbourání nervozity techniky, které používá před závody. Trému a stres samozřejmě prožíval i letos na olympiádě, kde byl považovaný za favorita.

„Člověk je vždycky nervózní, a to pak moc nepomáhají otázky novinářů, jestli to bude zlato, vyhrajete… jak to mám vědět, když jsem před závodem. Člověk se chce koncentrovat na výkon a předvést to nejlepší,“ přibližuje své pocity kajakář. Na závěr se oba borci podělí s diváky o to, co považují za nejdůležitější – zlomový – okamžik, díky kterému svůj výkon proměnili ve vítězství.

Dramatické chvíle v životě Minoky Absolonové

O zlomové okamžiky neměla nouzi ani oblíbená zpěvačka, herečka a moderátorka Monika Absolonová. Jí ovšem dramatické momenty nepřinesly oslavy, ale zármutek. Letos na jaře se totiž za nepříjemných okolností rozešla se svým životním partnerem a otcem svých dětí, těžce zadluženým hokejistou Tomášem Hornou.

„Po koronáči jsem nevypadala úplně jako rozkvetlá, ale pak jsem se rozešla, a já po rozchodu vždycky vypadám líp,“ svěřuje se Monika v reakci na moderátorovu lichotku, že jí to moc sluší. A protože v Show Jana Krause nic není nemožné, dojde hned nad pódiu k dalšímu zlomovému okamžiku – zlatí hoší vytvoří jedinečné hudební trio s rozkvetlou Monikou Absolonovou!

Premiéru Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. září ve 21:35 na Primě, reprízy oblíbené show můžete sledovat také každé úterý ve 21:05 na Prima COOL.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.