Celebrity

7. července 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Monika Absolonová či Radka Třeštíková. Tyto ženy letos ukončily vztah. Proč?

Nic netrvá věčně. Bohužel ani některé vztahy. Své o tom vědí tyto ženy, které si letos prošly rozchodem. Někdy byl bolestivý, někdy se k němu schylovalo dlouho a člověk ho vzal jako jisté vysvobození. Jedno je ale jisté, těmto dámám to stále neskutečně sluší, a pokud si k srdci pustí dalšího muže, samy rozhodně nezůstanou.

Radka Třeštíková

Jedna z nejúspěšnějších českých spisovatelek začátkem dubna oznámila rozchod s Tomášem Třeštíkem, fotografem a synem slavné dokumentaristky Heleny Třeštíkové. Manželství, ze kterého mají dvě děti, vydrželo devět let. Brali se po půl roce od seznámení. „Ukázalo se, že jsme natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem neumíme představit. Rozcházíme se jako přátelé. Máme spolu děti, oběma nám záleží na tom, aby vše proběhlo v klidu a ony byli šťastné,“ prohlásila Radka. „Není důvod smutnit, smutné by bylo setrvávat v něčem, co nás dlouhodobě nedělá šťastnými,“ doplnil Tomáš.

Monika Absolonová

Před rokem si s o pět let mladším, bývalým hokejistou Tomášem Hornou, se kterým má dva malé syny, Tadeáše a Matouše, na důkaz lásky vyměnila snubní prstýnky. Ještě před nedávnem prohlašovala, jak se těší až se všichni společně nastěhují do zrekonstruované chalupy. Na prvního máje, paradoxně v čase lásky, oznámila na své sociální síti, že už spolu netvoří pár a jdou od sebe. Jak v dalších dnech naznačila, za rozchodem zřejmě stojí problémy, které způsobil její partner. „Já mám svědomí čisté, nikdy jsem nikomu nic neprovedla, ani v tomhle vztahu, ani v jiném. Myslím, že bude trvat, než se z toho dostanu. Mám rozbombardovaný srdce. Mrzí mě to, protože jsem měla sen o velké šťastné rodině. Vždycky je to určitá prohra, vždycky máte nějaký problémy, ale nechcete je ventilovat, snažíte se a pak zjistíte, že to nejde,“ uvedla zpěvačka s tím, že na prvním místě jsou pro ni její malí synové. „Zatím to vypadá, že kluci budou v pohodě. To je to, o co mi jde. Srdce se zahojí, mám radost za podporu od rodiny a přátel a také od fanoušků. Nejsem v tom sama,“ poznamenala ještě Monika. Nedávno v reportáži promluvila o podrobnostech rozchodu. „Jsem zklamaná, ale nebojte, zvládnu to,“ vzkázala fanouškům.

Agáta Hanychová

Letos v březnu přiznala, že už s truhlářem Adamem Raiterem netvoří pár. Chodili spolu tři měsíce. „Prostě nám to nevyšlo, neklapalo nám to. Už jsem se věkem naučila některé věci zbytečně nerozmazávat. Myslím, že v tomto případě je to skvělé rozhodnutí,“ svěřila se Agáta. Její děti, devítiletý syn Kryšpín a tříletá Mia, které Adama měly možnost poznat, prý rozchod nesou statečně. „On s námi nebydlel, občas jsme jen vyjeli někam na výlet. Neviděly, že by mě líbal, byl brán jako kámoš. Na to jsem si dávala pozor,“ dodala na vysvětlenou. Za poslední rok měla celkem čtyři vztahy, ani jeden z nich však nevydržel déle než čtvrt roku.

Média spekulovala, že za truhláře Adama našla Agáta rychle náhradu. Tím měl být expřítel influcencerky Týnuš Třešničkové Ladislav Bisenius. Agáta s ním byla i v Rakousku, což popřela. Ladislav později ukázal video.

Denisa Nesvačilová

Na začátku roku oznámila představitelka Karolíny ze seriálu Slunečná, že se po tříletém vztahu rozešla s hudebníkem Janem Melíškem. „Neklapalo to, a asi od života chceme každý něco jiného. Nebo tedy alespoň já, ať nemluvím za něj. To už mi dávno nepřísluší. Já chci žít dospělejší a zodpovědnější život,“ uvedla k tomu herečka. Z budoucnosti si těžkou hlavu nedělala. „Je kolem mě spousta mužů a já nejsem nikdy dlouho sama,“ prozradila. A její slova se vyplnila do puntíku. O dva měsíce později totiž přiznala, že je opět zamilovaná. „Už nejsem volná, mám vztah a jsem šťastná.“ Jméno vyvoleného si ovšem zatím nechává pro sebe.

Daniela Zálešáková

Modelku s podnikatelem Josefem Smolíkem dělil velký věkový rozdíl dvaatřiceti let, přesto vypadali zamilovaně a plánovali svatbu a rodinu. Podnikatel dokonce toleroval její náklonnost k ženám. Všude se s nimi objevovala ještě Daniely velmi blízká přítelkyně Tereza Nguyeonová. Ve třech jezdívali společně i na exotické dovolené. „Pepa je můj snoubenec, budoucí manžel, Tereza mou ženou, nikoliv Pepovou „druhou partnerkou“. Samozřejmě bez jejich vzájemné náklonnosti by to fungovat nemohlo. Normální je užívat si života,“ vysvětlovala bývalá miss k jejich záhadnému milostnému trojúhelníku.

Po pěti letech se však s podnikatelem rozešla a vyměnila ho za jiného muže. „S Pepou už nejsme spolu, ale vše proběhlo v přátelském duchu. Mám nového přítele. Není důvod to tajit. Co se týče vztahu s Terezou, tam se nic nezměnilo,“ prohlásila Zálešáková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.