Celebrity

12. června 2021 06:10

Gabriela Kolinová

Monika Absolonová o rozchodu: Jsem zklamaná, ale nebojte se, zvládnu to

Zpěvačka Monika Absolonová se před pár týdny náhle rozešla se svým partnerem a otcem svých dvou dětí, bývalým hokejistou Tomášem Hornou. A rozjel se kolotoč spekulací, co za rozchodem dvojice stojí. Někteří tvrdí, že Horna měl Moniku podvádět. Co k tomu řekla ona samotná? A jak se cítí? Zklamaná je, ale zlomená rozhodně ne.

Monika změnila image, zkrátila vlasy a moc ji to sluší. Jak se cítí? „Cítím se mnohem lépe než třeba před měsícem. A to je hrozně důležitý. Navíc jsme začali opět hrát. Takže cítím velký klid, radost a vnitřní úlevu,“ prozradila v reportáži pro Showtime.

Většina lidí by si mohla říct, že Monika bude na dně, ale ona jen září. Je vůbec smutná, nebo zklamaná, jak jejich vztah s partnerem Tomášem Hornou dopadl? „Zklamaná jsem, ale zlomená rozhodně ne. Na to nemám povahu,“ svěřila se. Podle ní jsou problémy řešitelné a neřešitelné. „A když jsou neřešitelné, tak od nich musíte pryč,“ řekla trochu tajemně.

Víc ale celou záležitost ohledně rozchodu komentovat nechce. Nechtěla ani prozradit, zda za rozpadem jejich vztahu byla nevěra nebo peníze, jak média spekulují: „Já jsem na začátku řekla, že těch problémů bylo víc. Nezlobte se, já mám dvě malé děti a já bych hrozně chtěla, aby se jim tohle všechno vyhnulo,“ dodala s tím, že chce kluky ochránit.

Podle ní je zbytečné celou situaci jakkoliv komentovat. „Nechci na nikoho říkat věci, které jsou sice pravda, ale to už teď nikomu nepomůže. Kluci se jednou ode mě tu pravdu dozvědí celou,“ vysvětlila zpěvačka, která potvrdila definitivní konec vztahu: „Už jsme se rozešli, je to oficiální, čistý, z mé strany úplně. Ale nechci to dál komentovat. Chci, aby si jednou kluci řekli: ‚Hele, ta máma byla dobrá, jak to ustála!‘" uzavřela.

Jedna věc ji těší, hodně lidí se o ni strachuje: „Já si toho nesmírně vážím. Chtěla bych jim říct, ať se o mě nebojí. Já to zvládnu. Myslím si, že jsou na tom lidi daleko hůř. Třeba maminky samoživitelky, které nemají štěstí na práci, která je naplňuje, ale i hezky živí,“ vysvětlila s pokorou a dodala: „Nebojte se, já se nebojím taky. Já už se teď nebojím vůbec!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.